Wpis z mikrobloga

@shdw: mialem juz powerlifty 2.0, a w sumie te power perfecty moge kupic za 485 zł aktualnie, wiec chyba w miare ok cena, tylko nie wiem jak sie porownuja do power perfectów 2, bo te wszyscy zachwalają
  • Odpowiedz
@Gaahl75: legacy liftery sa za 779zl i z newsletters jest bodajze kod -20%, wiec wychodzi ok 600zl, a te bardzo polecam. Ogolnie jak chcesz tyle wydac to najlepiej celowac juz w topowy model (adipower, romaleos, legacy lifter, leistung), bo to buty na lata.
  • Odpowiedz
@shdw: jakos tak nie brałem nigdy pod uwage reeboków, ale moze to jest dobry pomysl, w sumie nie znam nikogo u mnie na silowni kto by je mial, adipowery są spoko i mysle nad nimi, romaleosy trójki sa ponoć c-----e, a dwójki drogie, a leistung jakies takie dziwne mi sie wydaja :o czyli ogolnie nie polecalbys tych power perfectów 3?
  • Odpowiedz
@Gaahl75: adipowery kosztują 750 w oficjalnym adidasie. Legacy liftery, które są butami z tej samej polki można wyrwać za 450 zł. Power perfect 2 kupisz już za 400 i ludzie zdobywali w nich medale na olimpiadzie, wiec tez dadzą radę.
  • Odpowiedz
@beefislife: tylko ze za 400 zł nie ma mojego rozmiru pefectów 2, natomiast zastanawiam sie czy warto doplacic stówke, i kupić trójki, skoro dwójki były dobre, to zgaduje ze trójki też są, prawda?
  • Odpowiedz
@beefislife: najlepsze buty w jakich dzwigałem
@rafalinho007: za te cene nie do przebicia. Dla mnie troche za szerokie i średnio trzymają stopę. Trochę czuje się w nich jak w płetwach, ale jak ktoś ma szerokie stopy to będzie to wręcz zaletą
  • Odpowiedz