Wpis z mikrobloga

@mazx: Gimnazjalista ma większą łapę od niego? Wykopowy przegryw wyśmiewa gościa który bez kompleksów zdobył sławę i uznanie na całym świecie... brawo

nie wiem co ma do tego zainteresowanie płcią przeciwną tak w ogóle

To jest do Twojego ogólnego biadolenia na mirko jak to jest niemożliwe znaleźć dziewczynę. Znam niejednego mikrusa z mordą jak kartofel i pracą w biedronce którzy mają laski nie gorsze od tych co mają 190cm.
W
  • Odpowiedz
Tak mi się przypomniała ta dyskusja podczas czytania pewnego artykułu i nie dało się tego napisać lepiej:

Dziś żyjemy w świecie panoptykonu, o którym mówił Michel Foucault, więzienia, w którym wszyscy wszystkich obserwują. Dążymy więc do tego, by się pokazać z jak najlepszej strony. Cokolwiek zaczynamy robić, robimy już nie tyle dla siebie, co dla poklasku, dla pokazania innym. Nie biegamy już dla zdrowia, dla kondycji, tylko żeby pokonywać kolejne dystanse, bić
  • Odpowiedz
@nieruchomy_poruszyciel: co za absurd, takie coś mógł wymyślić ktoś całkowicie pozbawiony ambicji i ducha rywalizacji

Zrób to dla siebie.

no właśnie o to chodzi! ja chciałbym być wielki i silny DLA SIEBIE, niestety nie zostało mi to dane, więc się w------m czasem

pizgać żelazo i nikomu tego
  • Odpowiedz