Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki.
TL:DR


Macie może jakiś sposób by mieć normalną telewizję w Android TV? Zależy mi na tym był dostępny TVN (tak wiem, #rakcontent )

Nie oglądam telewizji wcale ale moja druga połowa wierci mi dziurę w brzuchu z powodu jakiegoś serialu na TVN (coś o lekarzach i babce co pamieć traci/straciła - jedym uchem słuchałem ;) )
Posiadam #xiaomi #mibox głównie do netflixa. Tyle mi wystarczy by jakiś film raz w tygodniu obejrzeć bez reklam na świąd czy upławy z pochwy.

Jest możliwość by na android TV odbierać naziemną telewizję? Mibox ma dostęp tylko do neta. Nie chce dodatkowych urządzeń, dekoderów itd.

Uprzedzając pytania:
- kodi się nie sprawdził (albo ja coś źle skonfigurowałem) bo jakość streamów jest fatalna, z lagami i często wywala do menu (weebTV jeśli mnie pamięć nie myli). Sama aplikacja jest w porządku.
- Exodus - jak wyżej. Nie ma zadowalajacego streama.

Znalazłem Player TV ale to VOD i mocno rakowy z reklamami - odinstalowałem po 5 minutach.
To samo z Pilot WP ale tu jest lepiej bo streaming jest naziemnej telewizji. Opcji darmowej nie mogę znieść (reklamy). Jest opcja wykupienia pakietu za 10zł/30dni ale opinii brak.

O TVN i WP.pl nie mam dobrego zdania więc szukam alternatywy
  • 6
@Skwarek85: poświęć to 10pln i przetestuj wppilot, alternatywy masz jakieś iptv ale to droższe (geniptv ma najlepszą opinię ale przy płatności za rok wychodzi 28pln miesiąc) a i tak może ciąć.
Dzięki za odzew i propozycje.
@panopticon - "ta aplikacja jest niezgodna z Twoim urządzeniem/ ta aplikacja zawiera reklamy". O ile z pierwszym problemem bym sobie poradził to przy drugim będzie mnie to irytować.
@lukaszlukasz - zakup/zmianę urządzenia odpuszczam. Gdyby skóra była warta wyprawki to ok... a dla TVN...
@zorq - nie chodzi o te 10zł tylko o samą aplikację. Wp.pilot w wersji darmowej mnie skutecznie zniechęciło do używania z uwagi na reklamy...