Wpis z mikrobloga

Witam. Tym razem odpada Toblerone, która zajmuje czwarte miejsce! Od wczoraj wołam poprzez komentarze!
Pamiętajcie, głosujecie na najgorszą z pozostałej trójki, czyli na tą która Wam najmniej smakuje.
Chcesz być wołany - zaplusuj wpis! Obserwuj również autorski tag #wykopowawykreslanka
Dziękuje za wszystkie głosy oddane w poprzednich głosowaniach.
oba-manigger - Witam. Tym razem odpada Toblerone, która zajmuje czwarte miejsce! Od w...

źródło: comment_NZX7gGD1vvER9h3aZKkBAV5GJAmAQSO8.jpg

Pobierz

Która według Was jest najgorsza (najmniej Wam smakuje)

  • Ritter 35.2% (1776)
  • Milka 39.7% (2006)
  • Lindt 25.1% (1267)

Oddanych głosów: 5049

  • 112
  • Odpowiedz
MILKA ma to wygrac biedne umysły

#!$%@? OD MILKI BIEDAKI!!!11!!one1


@PradziwyMirek: @ZeliPapa: @Seid:
Milka to taka typowa czekolada dla polskiej biedoty. Pojawiła się, gdy panowało przekonanie, że wszystko z zachodu jest lepsze, ładne i kolorowe reklamy, dużo cukru, mało kakao - wszystko, czego typowy biedak z kompleksem niższości potrzebuje.
Cena trochę wyższa od reszty, więc plebs mógł sobie myśleć, że kosztuje zachodniego luksusu, podczas gdy na zachodzie Milka to
  • Odpowiedz
@Seid: A tak poważnie - milka ma za dużo cukru i jeszcze się to pogorszyło. Wiem, że wiele polskich marek też się trochę stoczyło, ale one nigdy nie miały takiego hype nakręconego, więc ich nie hejtuję.
No, może poza Wedlem, ale tam dzikie jazdy odchodziły z przechodzeniem marki z rąk do rąk, więc w zasadzie trudno oceniać.
  • Odpowiedz
@Seid: Czekolady z wyższą zawartością kakao. Nie chodzi mi o gorzkie, oczywiście. Lindt i tym podobne z wyższej półki. Milkę zjem, ale to po prostu słodki szajs, dopiero teraz są warte swojej ceny, głównie dlatego, że ceny na rynku ją dogoniły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz