Wpis z mikrobloga

Jak znaleźć warsztat w którym mnie nie wyruchają w dupe? Czy naprawdę w tym kraju trzeba znać się samemu na mechanice i sprawdzać wszystko co robią żeby mnie nie okradli?


@kanne: Z polecenia. Najlepiej dobrego kolegi, a nie obcego człowieka na forum.

Może jest jakaś sieć warsztatów gdzie trzymają standardy uczciwości?


@kanne: Sieć warsztatów (typu Bosch Service czy inne sieci) są zdecydowanie gorsze w naprawach niż przeciętny warsztat no-name. Zwłaszcza
@Jokker: ja właśnie o takim byłym bosch service mówię, z tym ze koleś właśnie przez to stwierdził ze nie będzie płacić za samo logo i został po swojemu. Roboczogodzina 120zl (zajmuje się głównie BMW), ale:

1. Przyjeżdzają do niego typki z całego Pomorza a nawet z Niemiec (osobiście byłem przy wymianie silnika w 550i ;) )

2. Gość czyni cuda, ma ogromne pojęcie, co roku jedzie do Niemiec i przywozi nowe
@kanne ja jeżdżę na Kościelną. Ostatnio mi zamek nawalił w aucie i nie mogłam zamknąć jednych drzwi. A że trochę ujowo się jeździ z otwartymi, to pojechałam właśnie tam (nie pierwsza wizyta oczywiście). To było w poniedziałek, a gość mi mówi, że ma jeszcze auta z piątku na warsztacie. Ja rozpacz w oczach, on się zlitował, na miejscu mi naprawił i nawet kasy ode mnie wziął. Fakt, że jakoś mega się nad