Wpis z mikrobloga

@fishery: Czy ty właśnie próbujesz wytłumaczyć z---a, który obcym ludziom wysyła zdjęcia swojego frędzla? Brawo, k---a brawo! Typ powinien wylądować na leczeniu psychiatrycznym, ale co tam, przecież to mirko, tutaj to normalne.
Jprdl, z kim ja tu przebywam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Rozumiem, że wstawienie swojego zdjęcia automatycnzie jest zgodą na otrzymywanie tego typu fotek


@Arytmetyk: muszę Cię zaskoczyć, ale dla wykopowych stulejarzy którzy je wysyłają - jest.
Laska która robi półnagie pokazmorde raczej zdaje sobie sprawę ilu tu zboków i przegrywów.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Nie próbuję. Jednak ktoś idzie w szalikiem legii na stadion lecha poznań i dostaje w------l. Następny robi to samo i trafia pod opiekę chirurga szczękowego. Kolejny, następny i następny.... Prawda że debile ?
Atencjuszka wrzuca zdjęcie z cyckami na mirko. Stuleje szaleją, benizy na priv, wyzywanie od k---w, stalking. Potem następna wrzuca, stuleja rage level 999, efekty te same. Kolejna, następna i następna...
To już nie jest debilizm ?
  • Odpowiedz
@sex_on_the_beach: Tak myślałem, zero argumentów więc trzeba zaatakować. Jesteś na podobnym poziomie s----------a co ten gość od wysłanego beniza. Pusta atencjuszka, nie zapomnij wieczorem zrobić selfie ze ściśniętymi cycami i wrzucić na mirko żeby połechtać ego, dostaniesz kilkaset plusów od stulejów i innych biało-rycerzy.
  • Odpowiedz
@fishery: Stary, ty masz fajne podejście, bo jak dla mnie to dość zwyczajne zdjęcie, to które widziałem na jej profilu i jeżeli ono kogoś sprowokowało do wysyłania benka na priv, to ja cię przepraszm, ale to jest zdrowo p------e.
A porównanie #pokazmorde do stadionowych chuliganów jest jak najbardziej z d--y.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Nie załapałeś, trudno. Starałem Ci się pokazać iż jeżeli coś za każdym razem kończy się źle to raczej za kolejnym nie będzie inaczej i ludzie są głupi wierząc iż im się uda.
  • Odpowiedz
@fishery: Relatywizujesz zachowanie, które w żadnym wypadku nie powinno być akceptowane społecznie.
Dewiant, to dewiant niezależnie od pobudek.
Twoje tłumaczenie, to woda na młyn takich typów.
  • Odpowiedz
@Fafnucek: Jak dorośniesz to zrozumiesz iż kopanie się z koniem nie ma sensu. Będziesz negował jednego, drugiego, trzeciego aż dotrze do Ciebie iż jest ich tysiące. Szkoda na to czasu.
  • Odpowiedz
@fishery: jak dorośniesz, to zrozumiesz, że takie zachowania należy tępić, albo leczyć, a nie udawać, że się nic nie stało.
Złodziei i oszustów, też są tysiące, też masz ich zamiar ignorować? W końcu idąc twoim tokiem rozumowania, jak ktoś sobie kupi drogi samochód, to powinien się liczyć z tym, że mu go ukradną i nie ma co się kopać z koniem, przecież codziennie kradzione jest tysiące aut.
@bialapodlaska78:
  • Odpowiedz