Wpis z mikrobloga

Opłaca się kupować automat do 23k? Czy dalej będzie trzeba się męczyć z wajchlowaniem tej #!$%@? gały? Jak stoję w korkach to mnie #!$%@?
Cyk jedynka, cyk dwójka
Cyk hamulec tumulec
Cyk jedynka
Cyk hamulec tumulec
I tak do #!$%@?
#samochody #pytanie #kiciochpyta
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maniek145: oczywiście. Jeśli ktoś nie jeździł na jednym oleju 400kkm to skrzynia powinna być w dobrym stanie. Zadbany samochód z automatem kupisz nawet za 8 czy 10 tysięcy. Oczywiście o ile nie będziesz szukać IGŁY OKAZJI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Byle nie 4 biegowa bo sie wkurzysz tylko. Jak ładnie przekłada to będzie dobrze. Olej wymienić i jechać. Unikaj cytryn i wszystkiego co maja jakies półautomaty.
  • Odpowiedz
  • 0
@niezwornowazony masz jakieś propozycje? Szukam czegoś co przypomina Mazde 6/Mondeo mk3. A co zapytam mechanika jak automaty to "paaaanie, jebia się jak króliki, a jak się #!$%@? to duzo Pan musisz wydać"
  • Odpowiedz
Byle nie 4 biegowa bo sie wkurzysz tylko


@freerunner9: Nie jest tak zle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na trasach przy predkosciach autostradowych brakuje tego piatego biegu, no ale jezdze w LPG i wieksze spalanie tak nie boli, plus ten komfort rekompensuje wszystko

Ale fakt, 4 biegi to troche malo i jak sie to kupuje trzeba sie z tym liczyc
  • Odpowiedz
@Maniek145: w tej kwocie z doświadczenia mogę polecić jedynie E65, choć miałem poliftową (45k+), nie wiem jak w przedliftach. Ewentualnie Saaab 9-5 tzw. Paskuda czyli po lifcie, miałem przez kilka miesięcy jako drugie auto i też bez żadnych problemów.
  • Odpowiedz
Nie wypowiadaj sie w temacie o ktorym nie masz pojecia.


@bigger: Taka prawda. Nie kupisz automatu w aucie do 23k, który w jakimkolwiek stopniu będzie nowoczesny i przyjemny.
  • Odpowiedz
@Maniek145: spodziewam się fali hejtu, ale polecam multitronic w wersji po 2005 ( pewne usprawnienia i już nie są tak awaryjne) dostaniesz go do a4b7 które za te ~23k kupisz w sam raz w dobrym stanie. Sam posiadam właśnie takie i w połączeniu z 2.0 tdi jest złoto.
  • Odpowiedz
@der655: Po pierwsze primo: nigdzie nie napisal,ze ma byc nowoczesny i przyjemny. Tylko czy sie oplaca - i odpowiedz brzmi tak.

Klania sie czytanie ze zrozumieniem.

Po drugie ultimo: spokojnie kupisz. DSG i jak poszuka to 7g tronic. I to pierwsze co mi na mysl przyszlo.
  • Odpowiedz