Wpis z mikrobloga

@kotelnica: Może to kontrowersyjne ale szczepienia powinny być obowiązkowe.
Jeśli rodzice odmówią szczepienia to dzieci powinny być zabierane a rodzice pouczeni i zmuszeni do chodzenia na długie wykłady o szczepionkach.
Jeśli się opamiętają - dziecko oddane
Jak nie to zabrane.
Przez takich kretyńskich rodziców cierpią niewinne dzieci. Patologia
@Kaann: Ja mam lepszy pomysł. Wszystkie dzieci przymusowo wysłać do państwowych internatów, od poniedziałku do piątku będą jadły, spały, bawiły się i uczyły w państwowej placówce pod czujnym okiem państwa, a rodzicom oddawać tylko na weekend, gdyż dziecko potrzebuje kontaktów z rodzicem, no i rodzice też nie będą się aż tak burzyć. No i oczywiście w każdy poniedziałek z rana dzieci mają obowiązek zdania raportu co jadły i robiły podczas pobytu
@Oskarek89: A ja z kolei otworzyłbym dwa, jedno dla normalnych dzieci i drugie dla tych od proepidemików, oczywiście w tym drugim musiałbym kasować trzy razy tyle szekli żeby skompensować fakt że gówniaki padają jak muchy xD
@kotelnica: Przecież to jest masakra... Ten wpis na tamtej grupie i komentarze pod nim. Niestety wszystko to wina Internetu, który powoduje, że tacy debile zbierają się w jednym miejscu i potwierdzają głupotę we własnym gronie.

Kiedyś porady dotyczące dzieci miały miejsce zazwyczaj w kręgu rodzinnym. Młoda matka radziła się swojej matki lub babci, ewentualnie bardziej doświadczonych koleżanek. Te "madki", którym przyszły do głowy jakieś głupoty, bardzo szybko traciły dziecko, albo ich
Czy takich karynek nie można ukarać odbiorem dziecka, sterylizacją i pracą w kopalni gołymi rękami? Czemu nie ma prawa, które pozwala na ściganie takich tępych bab?
@kotelnica: Niby śmieszne, bo masz głupia babo za swoje. Tak na prawdę to #!$%@? smutne, bo jakiś maluszek zamiast bawić się całymi dniami będzie teraz cierpiał i walczył z zajebiście ciężką chorobą, która może mu zabrać życie. ()

#!$%@? zmiękłem zajebiście odkąd mi się urodziło...