Wpis z mikrobloga

Od pana Minister Prawdy.

Drogi Mircy,

Przykro mi, że przyszedłem do was,
w ten sposób piszę tę pocztę do was z należnym szacunkiem, zaufaniem i ludzkością, apeluję do was , abyście odrobinę cierpliwości i przeczytalo moją wiadomość, natknąłem się na wasze profile i mój duch poprowadził mnie do skontaktowania się z wami, cóż, ja naprawdę Potrzebowałem kogoś szczerego, prawdomównego, aby podzielić się z wami swoimi uczuciami i moim brzemieniem, pozwólcie mi przedstawić się wam, jestem Mr.Minister Prawdy, 23-letni jedyny syn zmarłego pana / Panów Marka Kennetha. Native z Wybrzeża Kości Słoniowej w Afryce Zachodniej. Mój ojciec był bardzo zamożnym biznesmenem, kiedy żył, zajmował się importem samochodów i został zabity z powodu swojego majątku przez jednego z członków naszej rodziny, aby mógł ubiegać się o mienie mojego ojca, które już złożył, moja matka zmarła, gdy byłem 6 lat, a mój ojciec zaopiekował się mną jako swoją jedyną córką. Przed śmiercią mojego ojca w prywatnym szpitalu tutaj, w Coted'ivoire, gdzie został przyjęty, potajemnie wezwał mnie do łóżka i ujawnił mi suma czterech
milionów pięćset amerykańskich
dolarów (4,5 miliona dolarów) zostawił na koncie przejściowym w jednym z banków w Abidżanie na Wybrzeżu Kości Słoniowej. a także powiedział mi, gdzie przechowuje cały dokument, który bank wydał mu, kiedy zdeponował pieniądze, i moje
imię zostało napisane jako następny z króla jako jego jedyny syn, więc kontaktuję się z wami, aby mi pomóc i stać się moimi zagranicznymi partnerami, którzy chcą mi pomóc przekazać pieniądze na twoje konto tam w twoim kraju jako mój ojciec
poinstruował mnie, żebym szukał partnera z mojego otoczenia, gdzie moje życie może zostać uratowane, więc po wejściu w wasze profile, mój umysł skłonił mnie do skontaktowania się z wami.

(1) Czy możecie wziąć mnie dobrze, kiedy przyjdę do twojego kraju
(2) Czy możecie stać się beneficjentem funduszu, ponieważ mam tylko 23 lata.
(3) Czy możecie mi pomóc jako twoja siostra / córka / przyjaciel?
(4) Czy potraficie dokonać aranżacji
bym przyjechała do waszego kraju po przekazaniu pieniędzy, i
kontynuuj moją edukację, a także inwestuj pieniądze w swoim kraju.

Natychmiast usłyszę od was o mojej prośbie, przekażę wam wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące tego depozytu u kontaktu z bankiem, abyście skontaktowali się z bankiem w celu przekazania pieniędzy na wasze konto.
Dziękuję za Wasze zrozumienie.
Mr. Minister Prawdy

#gownowpis #wcaleniescam