Wpis z mikrobloga

  • 1
@kusprzyk Podczas takich spotów mogą się czepiać o wwzystko. Bylem dosłownie 5 min przy Auchan na produkcyjnej. Lawet parę jechało, policji masa, wszystkie nieoznakowane jakie są w Białymstoku plus z 10 zwykłych radiowozów. Sam miałem przepalone postojówki z przodu ale grzecznie się zachowywałem i udało mi się. Przy wyjeździe obok Leroy Merlin gdzie jest ta zwężka, 4 radiowozy, ruch zablokowany i każdy dmuchal(to akurat fajna sprawa). Potem chłopaki przenieśli się na wiking
  • Odpowiedz
  • 0
@Lukkar trochę #!$%@?. Oni tak żeby się #!$%@? dla zasady czy o #!$%@? chodzi. Trzeźwość rozumiem ale za postojowki czy brak apteczki laweta to przesada :/ zobaczymy gdzie dziś będzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Litu no dobra to jeszcze powiedz o co chodzi z tym zelo bo coś ziomek mi nawija że trzeba to mieć. No i czy za postojowki mnie nie jebna?
  • Odpowiedz
@kusprzyk: zello to pewnie beda podawac tak miejscowki czy cos, a co do drugiego pytania to nie wiem. :/ Sam mam jedną żarówkę kierunkowskazu przepaloną ale świeci zapasowa, stara eska. :D Ty czym przyjedziesz mireczku?
  • Odpowiedz
  • 0
@Litu czerwone a4 b5 kombi. Parę wpisów temu znajdziesz w moim profilu. Tylko blachy bi coś tam coś tam X #!$%@? felgi to znak rozpoznawczy lol
  • Odpowiedz
  • 0
@tacky dawno żarówkę wymieniłem ale to nie problem żarówki a jakiegoś kabla xd a rozbierać pół tapicerki to mi się nie chce nie umiem
  • Odpowiedz