Wpis z mikrobloga

Ciekawi mnie jedna mała rzecz. Czego używa Bielecki do kręcenia filmików? Wszędzie mówi się, że na tych wysokościach jest -20 na luzie albo i mniej a on kręci filmiki, nie wiem - #gopro? Ja jak kręce swoim gp to przy mrozie bateria pada po kilku minutach. Nie mam na myśli jakiegoś spisku tylko ciekawi mnie jak to się dzieje. Może używa jakiegoś lepszego sprzętu. Bo nie wierze, że trzyma baterie/kamerę pod kurtką i wyciąga kamerę żeby zrobić filmik tym samym tracąc bądź co bądź sporo ciepła #himalaizm #bielecki #nangaparbat
  • 12
Bo nie wierze, że trzyma baterie/kamerę pod kurtką i wyciąga kamerę żeby zrobić filmik tym samym tracąc bądź co bądź sporo ciepła


@masqu88: Musiałby trzymać ją od wewnętrznej strony żeby miała ciepło
@masqu88: No własnie nie. Jesli miałby ją od wewnętrzej strony to musiłaby rozpiąć kurtkę żeby ją wyjąć przez co traciłby sporo ciepła a trudno mi uwierzyć, że robiłby coś takiego tylko po to żeby nagrać filmik...

Gdyby to było zasilanie przewodowe to raczej nie jest gopro tylko cos innego. Ciekawe co
@lilsss: @m4kb0l: Bielecki chodzi w kombinezonie puchowym także kurtki zdejmować nie musi( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak ogólnie to mają klapy w tym kombinezonie także raz dwa i sprzęt jest