Wpis z mikrobloga

Kolega "siedzi w czytnikach", jaki by mi poleciłby czytnik z podświetleniem (typowo do książek) 9-11 cali?
Cena gra drugorzędną rolę.... :-)
@mrKoval: Z takich dużych to bym średnio coś polecił, bo to mało mobilne urządzenie jest. No i żadna dobra konstrukcja mi nie wpadła w ręce do tej pory. Najlepsze perspektywy daje Kobo Aura One lub spodziewany w tym kwartale PocketBook InkPad 3. Żadnego nie miałem w rękach niestety.
Typowo do książek (poza PDF) to raczej bym polecił coś 6-9 cali. Proponuję rzucić okiem tutaj: http://cyfranek.booklikes.com/post/1615965/jaki-czytnik-e-bookow-wybrac-listopad-2017-r
@Cyfranek: Chciałbym używać stacjonarnie czy też w pociągu, kieszonkowości nie wymagam od czytnika a ekran wielkości A5 byłby wręcz idealny.
ONYX BOOX N96ML Carta 9,7" - za 1500 PLN i dostępny w kraju - wart jest wzięcia pod uwagę?
Tu znajdziesz moją recenzję wersji trzynastocalowej


@Cyfranek: Twojego bloga przejrzałem już wszerz i wzdłuż, nie rozwiało to moich wątpliwości a nawet pojawiło się więcej pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te 9,7" Onyxa kusi, może wezmę go dla siostry i na żywo sprawdzę jak z funkcjonalnością.
Dziękuję Cyfranek za odpowiedzi!