Wpis z mikrobloga

Dobra, jest sprawa. Chcę poznać Wasze opinie na temat nowego odkrycia w necie link do wpisu na mirko - prawdopodobny powrót Klejnotu Nilu do internetów. Tym razem w odsłonie kryptowalutowej (kliku kliku. Zdania są podzielone. Jedni mówią, że typ ma podobny głos i się stylizuje na testo. Inni mówią, że to prawdziwy testo, który w dodatku wysyła sygnały częściowo potwierdzające jego tożsamość - nick w podobnej stylistyce; jedna z miniaturek filmu zawiera flagę Izraela, która mogłaby nawiązywać do dawnej twórczości; charakterystyczne ucięcie filmu w połowie jakiegoś zdania/słowa). W niektórych filmach ma bardzo podobny głos do oryginału. Być może różnica opiera się o lepszej jakości sprzęt do nagrywania dźwięku. Skojarzyłem też filmik testo z jego starej twórczości, który może pomóc w rozwiązaniu zagadki, na którym ma bardzo dziwny głos na początku (nie poznalibyście, że to testo) - kliku kliku, ale głos później się zmienia, prawdopodobnie przez zmianę położenia kamery. Czy to rzeczywiście może być nieśmiały powrót w nowej odsłonie?
#testoviron #testo #bogactwo
  • 5
@Pepperoni1: ciężko stwierdzić. Chyba najrozsądniej było by się skontaktować z twórcą kanału :) zauważyłem że ten gość od kryptowalut bardzo często używa słów „słuchajcie” i „posłuchajcie”, tak jak Mistrz w swoich przypowieściach :) ale z drugiej strony trudno mi uwierzyć ze chciało by mu się bawić w coś takiego.