Wpis z mikrobloga

@pienc_zloty: Jak mialy sie odezwac do konca tygodnia to ja na twoim miejscu w poniedzialek kolo poludnia zapytalbym sie o feedback jak sie nie odezwa same. Jak odpisza to wiesz co sie dzieje, a jak nei to wiesz co omijac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@izeRR:
Nie rozmawialiśmy o wynagrodzeniu - jednak zważając na swoje doświadczenie nie wymagałbym więcej niż 2,2k netto. Jeśli poziom skilla to chyba jestem średniakiem. Ogólnie jesli chodzi o front-end to po wakacjach zacząłem bawić się reactemJS. Wczesniej czasem bawilem sie jquery - jednak front-end zawsze stanowił dla mnie zabawe, a nie prace. Ogólnie mam dosyć obszerną wiedzę znam C# (niestety bez .net), na początku swoich nauk programowania dużo zajmowałem się PHP.
  • Odpowiedz
  • 3
@pienc_zloty Po kasie którą chcesz dostawać wnioskuję że to poziom junior. Z juniorami jest teraz taki problem, że jest ich za dużo, przez to wymagania są wyższe jak i widełki niższe. Może być tak też, że mają już ustawione kilka rozmów i dopiero po wszystkich będą oddzwaniać. Ile było etapów rekrutacji? Jak u Ciebie z umiejętnościami miękkimi? Btw, jakie miałeś pytania rekrutacyjne?
  • Odpowiedz
@pienc_zloty: dobry plan ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do frontendu to polecam react jak chcesz to mniejszych firm albo angular.io (czyli angular 4/5) jak do duzych korpo. Jak chcesz wrocic teraz po chwili niepracowania w IT to polecam korpo. Nieco wolniej sie tam zyje. Z backendu to node.js jest wykorzystywany czesto gesto, ale jako takie przyszlosci za pare lat nie ma. Sam tworca node.js przeszedl na Go
  • Odpowiedz
@izeRR: Pytania rekrutacyjne. Ograniczały się jedynie do tego, że gościu dawał mi kartki z wydrukowanymi projektami (niestety zeskalowanymi) i pytał się jakbym zaprojektował daną stronę. W sumie spędziliśmy aż tak godzine czasu. W między czasie była rozmowa o semantynce htmlu. Typowych pytań rekrutacyjnych nie było niestety.
  • Odpowiedz