Wpis z mikrobloga

  • 11
Po 82h mogę stwierdzić że wiedźmin 3 to najlepsza gra w jaką grałem (a gier tych było mało xD) Gra ta jest lepsza niż ludzie ją opisywali. Z pewnością przejde ją na 100%, włącznie z całym Skellige ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko troche mało realistyczne jest to że mój Geralt ma 27k koron (+ jeszcze mogę sprzedać ponad 100 run i 35-40 unikatowych mieczy, ale je kolekcjonuję) no i jak na początku gry "portfel" wiedźmina sprawiał kłopoty to teraz stać mnie na wszystko. No i na 3 poziomie trudności, po pewnym czasie zaczyna robić się zbyt łatwo. Kłopoty sprawiają jedynie niektóre potwory ze zleceń (głównie upiory) i mini bossowie na wyższym lvl od mojego.

Dobra, koniec pisania, Uma sam się nie odczaruje ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

PS. Easter eggi w i zadania poboczne to to, dlaczego warto zwiedzać każdy znak zapytania w tej grze


#wiedzmin3 #wiedzmin
  • 21
  • Odpowiedz
@kubaczka ja zacząłem niedawno grać na PS4 i ja samym początku w velen i okolicach novigradu z co drugiego obozu bandytów zgarniamy sztaby albo rudy dwimerytu, a pamiętam jakie to było problematyczne jak za pierwszym razem grałem na PC...

@Tratak a co do Twojego spostrzeżenia, że poziom trudności zanika to też miałem takie odczucie, po rozpoczęciu NG+ na drodze ku zagładzie na początku 3 wilki mnie miażdżyły a później, jak miałem lepsze
  • Odpowiedz
@Arthaniel przyznam, ze przechodzilem rok temu na pc i blacha dwimerytowa to byl rarytas (loot). Same gacie arcygryfa mi cos 10k wyszly, zgubilem notesik z notatkami z procesu craftowania to nie przytocze dokladnej liczby za set arcymistrzowski gryfa
  • Odpowiedz
@kubaczka samej blachy jeszcze nie dropnąłem, ale sztab i rudy mam po kilkanaście sztuk. Chyba, że może któryś update wprowadził zmiany w potrzebnych ilościach, i i tak okaże się, że mam mało ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kubaczka mirku, ja dopiero mam 24lvl, a dodatku krew i wino jeszcze nie zaczynałem. A jakieś dwimeryty mam, ale nie wiem czy akurat blache. A te blachy tyle kosztują czy wykonanie tego ekwipunku?
@Arthaniel @Prone
  • Odpowiedz
@Tratak ekwipunkiem też trochę kosztuje, ale żeby blachę z dwimerytu zrobić to musisz posiadać sztabę dwimerytu, a żeby zrobić sztabę to musisz mieć rude :) ewentualnie jakieś unikatowe Ireny da się chyba na dwimerytu rozłożyć
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Arthaniel zbroje unikatowe niestety sprzedawałem, ale mieczy unikatowych mam prawie 40, taki kolekcjoner ze mnie ;) A inne przedmioty to kolekcjonuję, dusza kolekcjonera.
  • Odpowiedz