Wpis z mikrobloga

Każdego dnia zastanawiam się czym ja sobie zasłużyłem na narodziny. Było tak fajnie przed.

#depresja
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bullseye: masz gdzie mieszkać, masz co jeść, pracujesz, nie marzniesz? Jeśli tak to masz stanowczo za dużo. Czy jest cokolwiek co by sprawiło że czułbyś się wspaniale - więcej kasy, mieszkanie w ciepłych krajach?
  • Odpowiedz
  • 0
@jezus_cameltoe chyba tylko nie bycie za brzydkim na ten świat.

Prace mam #!$%@? ale dzięki niej wychodzę z domu. Zaraz 30 lat na karku a z każdym miesiącem jestem bardziej beznadziejny.
  • Odpowiedz
Zaraz 30 lat na karku a z każdym miesiącem jestem bardziej beznadziejny.


@Bullseye: pewnie zaraz 100 osób napisze ci "zmień pracę" ale Ty wiesz, że owszem jest to możliwe ale kosztowałoby Cię dużo nerwów i wysiłku. Problemem zapewne jest, że szybko się męczysz a jeszcze depresja to nawet mocniej i nie masz siły jak przychodzisz z roboty?

Niewiele ci mogę doradzić, bo ja najwyżej leczyłem się z niedowartościowania, frustracji i
  • Odpowiedz
@jezus_cameltoe:

pewnie zaraz 100 osób napisze ci "zmień pracę" ale Ty wiesz, że owszem jest to możliwe ale kosztowałoby Cię dużo nerwów i wysiłku. Problemem zapewne jest, że szybko się męczysz a jeszcze depresja to nawet mocniej i nie masz siły jak przychodzisz z roboty?

100% prawda.
  • Odpowiedz