Wpis z mikrobloga

@DyrektorInternetu: @Fobiczek: Ale w patriotyzmie nie ma nic złego.
Tylko, że szmacenie godła drukując je na koszulkach pościelach i innym materiałowym szicie to nie jest patriotyzm.
Tak samo jak napieprzanie uchodźców i ludzi o odmiennej orientacji. A no i słuchanie rapu. To też nie jest patriotyczne.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: nacjonalizm nikogo nie zabił zabijał szowinizm i dyktatury

duma narodowa to pojęcie nowe ale jest następstwem budowania państw narodowych nie jest ani błędne ani nie logiczne

@DyrektorInternetu: stwierdził że nie można być dumnym z czegoś na co nie miało się wpływu co jest bzdurą
tak samo jak społeczności pierwotne były dumne z autochtonów którzy doprowadzili ich do jakiegoś bytu
tak samo ja mam prawo być dumny z
  • Odpowiedz
@Kavek: Dumnym można być z czegoś co stworzyłeś, masz na to jakiś wpływ. Jeśli natomiast nic nie osiągnęła dana osoba to zniża się do poziomu bycia dumnym z faktu, że akurat urodziła się tu a nie tam. Jak dla mnie bycie dumnym z przypadku zakrawa o śmieszność.
  • Odpowiedz
@DyrektorInternetu: Kto powiedział, że dumnym można być z czegoś co stworzyłeś? Jakbyś się urodził z 30cm #!$%@?, to pewnie byłbyś z niego dumny xD Jak moja siostrzenica wygra jakiś konkurs w szkole to jestem z niej dumny chociaż nie miałem na to żadnego wpływu. Urodziłem się wysoki i jestem z tego dumny. Duma jest uczuciem, jak ją czujesz to czujesz i koniec kropka, idź #!$%@? powiedz komuś, że ma przestać
  • Odpowiedz