Wpis z mikrobloga

Co rzuciło mi się w oczy, to fakt że właściciel przybytku #willakarpatia wrzucał proKODowe wrzutki na walla, a właściciel #gosciniecgraf z kolei bezpośrednio antypisowskie treści.
Jad i nienawiść wylewa się z tych ludzi. Gorzej niż z PiŚdzielców. Przypominam że póki co to fanatycy PO,Nowoczesnej zabili bądź też uszkodzili zdrowie pisowskich polityków, nie na odwrót...

#bekazlewactwa #4konserwy #willakarpatia #gosciniecgraf #pis
  • 7
@Lavie: Nie wiem czy zwolennik, ale przewrotnie przed tym przed czym ostrzegali POnowocześni, wypełzło z drugiej strony, a nie od PiŚdzielców. Walka polityczna to miecz obusieczny. Lansowana teza że jedni to groźny zaścianek, a drudzy są wykształceni okazała się bujdą
@Lavie:

To dlaczego kłamiesz?


Dlaczego kłamiesz że kłamię?

Fanatyk napisałem, nie zwolennik. Zwolennikiem to ja jestem obniżki podatków, ale nie będę strzelał do każdego kto te podatki podnosi bez względu czy to SLD/PO/PiS. Nienawiść to jest fanatyzm. To przed czym ostrzegała opozycja do PiSu, wyszło z drugiej strony, a poszkodowanymi bezpośrednio byli politycy PiSu.
@kopalina:

Nienawiść to jest fanatyzm


Nienawiść, to nienawiść. Fanatyzm =/= nienawiść.

Chodzi ci o śmierć Marka Rosiaka?

To przed czym ostrzegała opozycja do PiSu, wyszło z drugiej strony, a poszkodowanymi bezpośrednio byli politycy PiSu.


Ale kłamiesz twierdząc, że z drugiej strony żadnej takiej sytuacji nie było.
@Lavie: W tym kontekście fanatyzm jest jednoznaczny z nienawiścią. Wystarczy pójść na marsz czy kontrmanifestację polityczną i zobaczyć starcie się obydwu grup, a na dłuższą metę przecież wszyscy jadą na tym samym wózku. Ale tylko ktoś kto ma odrobinę krytycznego myślenia w sobie i przyzwoitości potrafiącej okiełznać własne ego jest w stanie dojść do takich wniosków.

Ja przed oczami mam wciąż obrażanie starców i sikanie do zniczy pod krzyżem czy protesty