Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drogie #rozowepaski, piszę do Was ponieważ zauważyłam, że ruszyła nowa edycja #mirekszukazony

Sama brałam udział w poprzedniej edycji, trochę pół, żartem pół serio. Nie spodziewałam się księcia na białym koniu, raczej nastawiłam się na nowe znajomości, może kilka spotkań. Jestem już po studiach, nie przepadam za imprezami (chyba, że kameralnie w wąskim gronie przyjaciół), w pracy też nie poznaję dużo nowych osób, a i moja nieśmiałość nie pozwalała mi nigdy zagadać do obcego mężczyzny na ulicy. Portale randkowe to też nie moja bajka, bo jestem (podobno) ładna i nie miałam ochoty na szambo jakie tam zalewa dziewczyny. Już powoli godziłam się z tym, że moja wielka miłość już za mną, a faceta poznam najwyżej przez przypadek, jeśli potrąci mnie na pasach.

Pomyślałam wtedy, że napiszę kilka słów o sobie, zgłoszę się do zabawy i może poznam kogoś kto nie oceni mnie od razu po wyglądzie, a poświęci trochę czasu na poznanie mnie bliżej. I nie uwierzycie, ale tak się właśnie stało ()

Poznałam cudownego Mireczka w którym podoba mi się wszystko. Jest przystojny, inteligentny, zabawny, troskliwy. Sprawia, że czuję się najpiękniejsza na świecie. Czasami gadamy godzinami, czasami spędzamy czas w ciszy, czasami mamy ekscytujące randki, a czasami zwykłe dni w piżamce przed tv. Uwielbiam z nim spędzać czas, mamy wiele wspólnego, potrafimy rozmawiać o wszystkim. Przy tym jest słodki, dba o mnie, ale jest również męski i pociągający, czuję, że mogę mu zaufać. Szczerze, to myślałam, że tacy faceci nie istnieją. Gdyby nie wykop, to nigdy byśmy się nie spotkali, bo on też unikał portali randkowych, a marne szanse, że gdzieś byśmy na siebie wpadli.

Tak więc dziewczyny, jeśli szukacie NORMALNEGO faceta, bez #logikaniebieskichpaskow, zgłoście się do akcji. W sumie niewiele Was to kosztuje, tylko kilka słów o sobie, a jest szansa, że napisze do Was ktoś, kogo nie miałybyście okazji poznać w żaden inny sposób. Wiadomo, że na wykopie jest pełno dziwnych niebieskich, ale przeglądają go też świetni faceci, którzy może po prostu jeszcze nie spotkali tej Jedynej.

Pozdrawiam i życzę Wam takiego szczęścia jakie mnie spotkało ()

#mirekszukazony #randkujzwykopem #milosc #zwiazki #logikarozowychpaskow #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 24
  • Odpowiedz
OP: @Asterling: Hmm, faktycznie to może tak wyglądać, ale piszę prawdę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą sam możesz sprawdzić, że kilka dziewczyn się chwaliło związkami, jestem jedną z nich. Po prostu rzuciłam okiem i faktycznie na prawie 100 niebieskich zgłosiło się tylko kilka różowych. Myślę, że to wynika z tego, że dziewczyny często są tutaj atakowane, przedstawiane w złym świetle, albo mieszane z błotem przez
  • Odpowiedz
OP: @Asterling: mój Mirek się nie zgłosił, tylko zainteresowało go moje zgłoszenie i się odezwał. Masz trochę racji, wiele ogłoszeń wydaje się podobnych do siebie, ale kilka się wyróżnia. Myślę, że szanse na kogoś interesującego są i tak większe niż na Tinderach itp.

@@snowball666: ok, po prostu tak namiętnie komentujesz akcje, że myślałam, że jesteś zainteresowana xD

@Tofinen:
  • Odpowiedz