Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo Polska to kraj ekspertów i specjalistów. Szczególne nagromadzenie ekspertów można zaobserwować na znanym portalu miningowym Wykop.pl. Korzystając z tego chciałbym prosić o audyt mojego portfolio. Proszę o konstruktywną krytykę, obelgi i sugestie kupna/sprzedaży. Co o tym sądzicie?
#btc #kryptowaluty #bitcoin
Pobierz d.....r - Jak wiadomo Polska to kraj ekspertów i specjalistów. Szczególne nagromadzen...
źródło: comment_JYvMtCW1cXWxE33KxBmeclzSFp9kEtcn.jpg
  • 21
ja bym wiecej przeznaczyl na OMG,

@Czerstwa_Bagietka: jaki target? Ja to po 0.0028 BTC chcę sprzedać - to już 'tylko' 100% do zrobienia. Już nie dokupuję.

dołożył LTC i LSK

Szanuje obie waluty, już swojej na nich zarobiłem ale ja to teraz nie wiem czy to w górę czy to w dół. Jak sytuacja będzie bardziej klarowna to odkupię.

PLR

Bull Trap na wykresie? Strona internetowa projektu mnie nie przekonuje.

SC
@WhiskeyIHaze: Gdybym kupił gdy pierwszy raz dostałem polecenie i recenzję to już byłbym +200% ale tak jak mówisz: liczę na dolara za sztukę. Hobbystycznie kopię też na CPU gdy mam włączony komputer. Nakopałem 54 sztuki :D
@WhiskeyIHaze: mam skrzynkę z 8 rdzeniowym AMD - 340 hashy/s - można to porównać z wydajnością karty graficznej ze średniej półki. Zarobiłem 26zł przy kosztach prądu na na 15zł. Bogaty z tego nie będę nawet jak sprzedam ETN po dolarze ale traktuję to jako wsparcie społeczności ETN.