Wpis z mikrobloga

#pegasus #staregry #gry #pytanie #kiciochpyta

Hej, mam pytanie. Szukam gry z mojego dzieciństwa. Niestety nie jestem w stanie za dużo opisać ani za dużo sobie przypomnieć. Mam jedynie parę klatek w głowie i wszystko jest zamazane. Zawsze jak przegladam sobie stare gry (dzieje się to raz na ruski rok co prawda albo otworzę linka jak ktoś na wykopie coś wrzucić) to zawsze mam z tyłu głowy że szukam tej gry :) ... ale nigdy jej nie znalazłem :/

Normalnie gra widmo... 2D, non stop w prawo. Postsc która zmieniała się w 3 albo 4 inne i każda z nich miała inne specjalności.

Poznam ją tylko jak ją zobaczę, bo opisać to co mam w głowie to raczej ciężko. Jakiś pomysły jak i gdzie zacząć szukać? Męczy mnie to strasznie, jak bym ją znalazł to odrazu bym ją odpalił!! Pamiętam że zrobiła na mnie piorunujące wrażenie a była po prostu grą z przypadku. Minęło już wiele lat a ja dalej na nią nie wpadłem - bo chyba tylko tak będę mógł ją znaleźć

Ahhhh

plis help!

Update: style sci-fi , postacie w kombinezonach (najbliżdze porównanie)
NaxZST - #pegasus #staregry #gry #pytanie #kiciochpyta 

Hej, mam pytanie. Szukam gry...

źródło: comment_GOrOnIVSHIOtPkPeduuSZIZtZ518W8mC.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 1
@Boomkin: pamiętam odcinek że byłem w tunelu. Jedna z postaci miała specjalność przyklejania się do ściany, drugim dało się to przelecieć. Kazdy znich mial inny kombinezon (?)
  • Odpowiedz