Wpis z mikrobloga

@F4eddy: Tak właśnie czułem, ale nie chciałem się wychylać na lincz wysnuwając osobiście taką tezę. W końcu patrząc na #willakarpatia to zdolności do linczu przez wykopków są całkiem spektakularne.
Ale to dobrze, że mamy takich wojowników () może kiedyś tak zawalczą o zablokowanie jakiegoś podatku czy innej szkodliwej rzeczy (tak mi jakoś wpadło do głowy jak pisałem to zdanie i tak sobie tylko głośno
@reyzeer: Powiem Ci tak - i to zaznaczam we własnym imieniu mówię - my, jako naród gówno możemy. Pamiętasz ACTA? bo ja pamiętam. Lud wyszedł na ulicę, prawie szturmować chcieli prezydencki, a rząd pokazał, jak głęboko w dupie miał, ma i będzie mieć obywateli :v
@tabarok: W sumie fakt patrząc na to od tej strony ciężko je porównywać, ale skala większa.

@F4eddy: Przeraża mnie to, ale jesteś kolejną osobą, która w jasny sposób uświadamia mnie, że jedyną formą podjęcia walki byłaby jakaś forma działania zbrojnego, (bo do strajku włoskiego, albo niezapłacenia podatków choćby przez jeden miesiąc wszystkich nie namówisz). W sumie to pewnie i to by nawet nie podziałało. Czyżbyśmy zostali skazani na pogłębiające się