Wpis z mikrobloga

@gabrally: generalnie ok jak za te pieniadze (przedzial 220-250 zl jakos to bylo). malo intuicyjne sterowanie, nigdy nie wiem, jak np. zapisac jakies nagranie, zeby sie nie nadpisalo. a, ze nie chce mi sie przekopywac instrukcji za kazdym razem to po prostu wylaczam kamere, zeby mi nie zniklo cos, na czym mi zalezy.
tu masz nagranie dzienne, jedyne jakie wrzucilem na youtube'a: https://www.youtube.com/watch?v=riQJvuix8xM
@gabrally: ja wlasnie tez jestem na etapie kupna. Najważniejsze pytanie, jaki przedział cenowy. Generalnie tak jak wyżej kolega pisał viofo a119s. Jak kupisz z chin to można w fajnej cenie dorwać. Jest pare wersji, z i bez gps, v2, które mają różne ceny, więc może coś dobierzesz. Jak cena nie ma takiego znaczenia to szukaj coś Mio. W necie ma najlepsze oceny, jeśli chodzi o jakość wykonania i działanie. Dużo dodatkowych
@gabrally: mam g1wh albo jakiegoś klona, czy cuś, zapłaciłem za to ze 115zł z chin i nagrywa naprawdę fajnie. minus to brak w niej jakichkolwiek bajerów, typu g-sensor. kupiłem też xiaomi mijia dvr, ale jeszcze nie zgrywałem tego na kompa. cena to też poniżej 150zł, ale ta ma już wifi i g-sensor