Wpis z mikrobloga

Mireczki pomocy! Mam problem ze swoim autem, a mianowicie przy prędkości 120 zaczyna lekko wibrować i wraz ze wzrostem prędkości wzmacniają się wibracje :/ Nie jest to raczej wina opon i felg bo to już chyba było przed wymianą na zimowe (samochód kupiłem tydzień przed zmianą opon)
Za trzy tygodnie czeka mnie trasa gdzieś około 1200 km i nie wiem czy konieczne to robić przed wyjazdem :/
#motoryzacja #mechanikasamochodowa #samochody #pomocy
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CocoJambo14: Wyważenie wyważeniu nie równe. Z jednym z samochodów w rodzinie mogę jeździć na wyważanie tylko do jednego szpeca, bo po innych trzepiekierownicą jak dorożką na polskiej kostce brukowej. A jak ON wyważy, to gładziutko.
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: Miałem tak w swojej furze, kierownica wibrowała przy prędkościach 130-140 okazało się, że wystarczyło zlikwidować luzy na kolumnie kierowniczej (niestety dopiero na 3-cim mechaniku i na szczęście nie wymieniłem amortyzatorów jak sugerował wymieniacz nr 1).
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: Albo jedź gdzieś do mechanika który zajmuje się samochodami wyłącznie tej marki którą masz. Ze swoim nieraz jeżdżę do gości co specjalizują się w oplach to często jest tak, że tylko powiem jakie są objawy, a oni już wiedzą co się z----o bo znaja wszystkie bolączki
  • Odpowiedz