Wpis z mikrobloga

Tak sobie sprawdziłem na wiki "sukcesy" Primoża Ulagi, i ten skoczek to jest większa #!$%@? niz Lyokeysoy, osiagnał mniej niz Diethart, a w swoim prime był gorszy od takich zawodników jak Neuländtner, Ostwald, Plovc których Włodek nigdy nie wspomina, na tych osławionych igrzyskach w Sarajewie zająl przedostatnie miejsce przegrywając z 2 Hiszpanami!!! nawet w Jugosławii był w tych latach w cieniu niejakiego Matiaza Debelaka, Wie ktoś dlaczego Saranovic tak sobie go upodobal, to jakaś jego rodzina, przyjaciel czy w czymś innym sobie zasłużył takim szacunkiem Włodka? #skoki
  • 11
@juras1073: bo to jego krajan z lat młodości. Tak jak niektórzy się zachwycają Ballackiem bo bił primo w swoim czasie a dzisiejsze gimbusy nie widzą kim jest. Ale fakt faktem, porówanie słabe, bo Ballack jednak coś osiągnął.
Większym #!$%@? jest chyba tylko Kuttel, że swoim złotym medalem MŚ.
@brednyk: i Kuttel to przynajmniej ma medal indywidualny, a ten Ulaga tylko srebro w lotach, ja dotychczas myślałem po tej legendzie szarana, ze on był kozakiem, tylko mu skok nie wyszedł na tych igrzyskach jak Haradzie w Lillehamer ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tu to wygląda tak jakby za 20 lat Seba Szczęsny opowiadał "W 2002 roku na Igrzyskach pamiętam w Salt Lake City, byłem jedynym reporterem,
@juras1073: liderom zawsze się daję większe noty, ot taki rpzywilej. Ale i w tamtym sezonie był konkurs, gdzie belka była bardzo nisko ustawiona a wygrywający (bodajże Wellinger) skacząc ok 124m dostał wysokie noty.
@brednyk: i to jest żenujące, potrafią pokazać ile centymetrów się ktoś spóźnił na progu, a punkty za styl dają typy co widzą skoczka oddalonego o kilkadziesiąt metrów , oceniając według własnego widzimisie, ewentualnie według nazwiska, jeszcze co do Sarajewa gdyby Fijas za drugi skok dostał takie noty jak Puikkonen zdobyłby złoty medal jak Fortuna w 72 :)