Wpis z mikrobloga

Trzymajcie się Mirki bo chyba wpadłem na kryptobiznes idealny!

Słuchajcie co gdyby stworzyć firmę wynajmująca/leasingujaca samochody (choć mógłby to być dowolny inny biznes oparty o schemat najmu/wynajmu/podnajmu itp) która opłatę wynajmu i kaucji dokonanej przez klienta zwraca w 100%... Może spytacie, a gdzie tu zysk? A no zysk robilby się tak, że kwotę którą klient daje za wynajem auta inwestujemy w kryptowaluty, po czym oddajemy mu całą kwotę a zysk z obrotu krypto bierzemy do kieszeni. Możliwości obrotu i inwestycji w krypto jest mnóstwo.

Plusy:
- niszczymy konkurencję bo klient w zasadzie nie płaci nic a zyskuje.
- zadowolony klient powoduje, ze jest ich więcej, a więc i kasa do inwestycji w krypto jest coraz wieksza.
- w razie stratnego kursu krypto, należna klientowi kwotę oddajemy z zaliczek od innych klientów ( trochę piramida finansowa ale tak działają też banki),
- każdy zyskuje: klient, który ma auto za darmo ( tylko koszty paliwa itp), my bo mamy 'darmowe' środki do inwestowania.

Minusy:
- gdyby wszyscy klienci na raz oddali auta, a kurs byłby stratny to byłaby lipa,
- teraz o tym pomyśle może przeczytać każdy, więc każdy może taka mirkoynwestycje założyć.

To co, chętnych mirkoinwestorow zapraszam na PW ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bitcoin #kryptowaluty #biznes #januszebiznesu
  • 14
  • Odpowiedz
@Gimpson: to ja dodam jeszcze od siebie co by latwiej ten biznes rozkrecic - wiadomo ze to nie problem kupic od ręki za gotówkę tak z 100 samochodów do floty (tak wnioskuje bo o tym nie wspomniales), ALE żeby było taniej to pozyczamy samochody od wujków, cioci, dziadków, rodziców, sąsiadów!

i patrz jak zysk sie powieksza - mówisz do wuja zeby ci pozyczyl auto na weekend albo na tydzien, ty
  • Odpowiedz
@Gimpson: wrócisz do domu po lekcjach to się zastanów co za bzdety posyłasz firmując je swoim nickiem. Mi by było wstyd. Usuń to, usuń konto, zrezygnuj z intenetu, odłącz prąd w domu, #!$%@? komputer, zbuduj baze z koców, weź najlepsza maskotkę i zaszyj się tam na 10 lat.
  • Odpowiedz
@Gimpson pomysl ciekawy ale tak jest najlatwiej popasc w dlugi bo masz umowe z klientem a co jesli cos pojdzie nie tak z wyplata, co jak jebnie gielda czy Bitek #!$%@? alty i popadniesz w dump, przeciez komornicy cie zjedza.
  • Odpowiedz