Wpis z mikrobloga

Hej,

Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania mojego najnowszego przepisu na pieczone panzerotti z szynką i mozzarellą, który obiecałem wam w zeszłym tygodniu.

Przepis bazuje na cieście do pizzy, który publikowałem jakiś czas temu (dodany w powiązanych). We wkładzie niekoniecznie musicie używać szynki i mozzarelli, chociaż ta wariacja jest chyba najczęściej spotykana na włoskich ulicach. Mam nadzieję, że podzielicie się swoimi wrażeniami oraz zdjęciami po przygotowaniu tego dania!

Jeśli macie jakieś pytania lub uwagi co do przepisu to śmiało pytajcie tutaj, w wiadomości prywatnej lub w komentarzach. Każdemu postaram się pomóc w miarę posiadanej wiedzy i umiejętności.

Na zdjęciu pizza margherita w stylu neapolitańskim. W przyszłym tygodniu przedstawię wam artykuł o tym jak piec pizzę w domu, tak aby była zbliżona do tej którą możemy dostać w pizzerii. Osoby, które chcą żeby zawołać ich do następnego przepisu oraz aby wołać ich do kolejnych przepisów proszę o plusowanie komentarza poniżej Osoby, które już są na liście nie muszą plusować tego komentarza, bo już na niej są ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W kolejnych odcinkach chciałbym zająć się tematem sosu do pizzy, tiramisu i kilkoma innymi włoskimi przepisami. Jeśli macie jakieś pomysły lub sugestie na kolejne dania to piszcie śmiało w komentarzach lub na priv.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.

PS Jak chcecie można też obserwować tag #kuchniamg78, gdzie trochę częściej będą pojawiać się jakieś przepisy.
Pobierz MG78 - Hej, 

Dziś zapraszam do zapoznania się i wykopywania mojego najnowszego prz...
źródło: comment_BjyWRnDfXxsXAXXu96gLB89G8cN75po0.jpg
  • 69