Wpis z mikrobloga

@szczotnik: podrobki to na aliexpress znajdziesz i to dość tanio. Pełne wydania Heartgoldów - o ile jest w eng jezyku i jest kompletne może kosztyować nawet 500 zl.

Te gry wyglądaja mało legitnie - zwłaszcza to dodrukowane bootlegi. Karty jakieś przybrudzone, te naklejki nie do końca mi pasują, ale trudno mi stwierdzić na sto procent czy to piraty. Cena jest strasznie podejrzana.
@Nyankov akurat gość wystawił na aukcji wraz z 3ds, a że sprzedawał w zestawie te pokemony to zapytałem ile za same gierki
również zastanawia mnie jak to jest, że na ebayu na aukcji sprzedano 300 sztuk zafoliowanych pokemon platinum za około 180 zł, gdzie ta gra ma już z 10 lat (?)
@szczotnik: prawdopodobnie leżaki magazynowe - ktoś znalazł bardzo dużo gier w jakimś magazynie i je sprzedał, podobno sytuacja była ostatnio gdzieś z grami na neogeo. Ceny przez to znalezisko obniżyło cenę tych gier w ogole o blisko 70 procent. Nie pamietam jaki to był tytuł.
@Nyankov kurde to nie wiem co robić, bo z tego co porównywałem przed chwilą to numery z tyłu jak i z przodu naklejka wydają się legit (chodzi mi o kolory i znaczek nintendo). Martwią mnie te wydrukowane instrukcje.
@szczotnik: te wydrukowane instrukcje widać są w Polskim języku - nie jestem pewien, ale chyba kiedyś któryś z dystrybutorów otwierał pudełka z grami i dodawał polskie kserówki instrukcji. Wygląda to dość legitnie, niemniej najbardziej dziwi cena. Za 350 zł, to mógłby samego heartgodla upchnąć.