Wpis z mikrobloga

Miałem dziewczynę z borderline.i jedna rada dla was mirki, jeśli tylko zorientujecie się w tym i ona nie wykazuje realnych chęci do zmiany ewakujcie się jak najszybciej. Nie słuchajcie się że miłość wymaga poświęceń itd wymaga, ale to zawsze musi działać w obie strony, ona musi chcieć wyjść z tego, brać leki i zmienić się i to nie wasza wina ze ona ma wahania nastrojów, bo zwykle tym się tłumacza że to my faceci je wprowadzamy z równowagi i one są jakie są.
Dziękuję pozdrawiam. #borderline #rozowepaski #zwiazki
  • 11
@tabarok: Zauważyłam, że wiele osób w takiej sytuacji zdaje sobie z tego sprawę. Sama świadomość problemu nie wystarczy. Ważne jest to, aby ta świadomość doprowadziła do rozwiązania problemu, do słusznych decyzji.
Sam mam borderline i wiem, że ta choroba strasznie niszczy życie. Najgorsze jest uczucie jak conajmiej 2 razy w tygodniu jesteś zauroczony w innej kobiecie, a po 24h jej nienawidzisz i masz ochotę wyzywać ja od najgorszych ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na szczęścia sama świadomość choroby pomogła mi troszkę ogarnąć psychikę. Trzymajcie się od takich osób z daleka
@franksinatra555 przyjaciel mi podpowiedzial co to może być i wypisz, wymaluj, wszystko się zgadzało. Próbowałem ja wspierać, mimo że nie przyjmowala tego do wiadomości, tłumaczyła się że to na cykl miesiączkowy, ja rozumiem być lekko poddenerowowanym przed okresem, mieć wahania nastrojów, ale to trwało niemal ciągle.
Az w końcu przy jakiejś kłótni, zwyzywaniu mnie, rzuceniu hasłem że z nami koniec uznałem że już nie mam sił na to wszystko i stwierdziłem że
@tabarok: wy zdajecie sobie sprawe, ze zeby zdiagnozowac borderlajna trzeba wieeelu wizyt, obserwacji psychologa? To jest mega trudne do wykrycia, no ale tak, stulejarze z wypoku wiedza wincyj ( ͡° ͜ʖ ͡°) aaa i rzygac mi sie chce, jak #!$%@? zachowania waszych panien usprawiacie tym wlasnie, to ze wasza dziewczyna zachowuje sie jak #!$%@? #!$%@? to jej wina, a nie choroby :)
@Kleks123 nikt niczego i nikogo nie usprawiedliwia, tylko jak zdiagnozować jeśli druga strona nie chce współpracować, nie chce nigdzie pójść,
Borderline nie jest chorobą! Więc widać nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz. Dobry psychiatra nie potrzebuje więcej jak góra dwóch wizy to zdiagnozowania zaburzeń, jedynie dobór leczenia może potrwać trochę dłużej bo każdy organizm inaczej reaguje na farmakologie.
@Kleks123: A jesteś psychologiem że dajesz sobie prawo do stawiania diagnoz ? Borderline tak samo jak narcyz czy socjopatia ma swój zestaw cech wspólnych po których szybko można zidentyfikować bordera czy bipolara,
Oceniasz zaburzenia o których nie masz pojęcia zielonego , tak samo jak ty np możesz być narcyzem bo np sprawia Ci przyjemność prowokowanie takich dziewczyn i wywoływanie u nich agresywnych reakcji , dlatego że narcyzi często polują na borderki
@tabarok: nie do końca np narcyzi często dobierają się z kobietami z borderem bo narcyz czerpie przyjemność z robienia z kogoś szalonego , taki facet może świadomie prowokować borderke do wybuchowych zachowań żeby zrobić z niej psychiczną ofiarę i obgadać do innych
Więc nie nie każda borderke się aktywuje , najczęściej się tak dzieje przy przebieglych osobnikach które same prowokują
@Linnior88: () już nie insynuuj że za zachowania #!$%@?ące borderline odpowiedzialny jest facet... Daleko mi do narcyza, w życiu nie robiłem z niej szalonej.
@tabarok: źle zrozumiałeś, Nie mówię że ktoś robi z bordera szalonego tylko żeby nie wykorzystywać takich osób np do seksu później rzucając jak do tego namawiaja wykopy