Wpis z mikrobloga

Mirki właśnie kończę kompletować agd w nowej kuchni mieszkania i potrzebuję rady odnośnie zmywarki. z racji tego że prawie cały sprzęt (prócz okapu) kupiłem samsunga, chciałbym w tym samym sklepie kupić zmywarkę tej firmy. jednak kilka dni temu kumpel podzielił się ze mną opinią, że zmywarki samsunga są awaryjne i żeby lepiej kupić boscha lub electroluxa (w domu mam electroluxa i jestem zadowolony). ma ktoś jakieś doświadczenia?

#agd #kuchnia #budujzwykopem #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
@cerastes ciężko coś doradzić bo teraz to prawie wszystko nie da się naprawić i ponoć już Bosch dorównał do biedoty technologicznej Samsunga, niemniej jednak jak do Boscha mam jakieś zaufanie to do Samsunga żadne. Brałbym Boscha
  • Odpowiedz
@cerastes: mam w kuchni wszystko z Samsunga. Jak składałem kuchnie była promocja, że gratis 5 lat gwarancji jak kupie przez studio kuchenne. Porównałem ceny z internetem, okazało się nawet taniej. I tak na gwarancji robione już było (zaraz po przeskoczeniu standardowych 2 lat zaczęło lecieć), płyta gazowa (duży palnik sam gasł), później płyta gazowa iskra w dużym palniku nie działała, piekarnik - zepsuło się pokrętło od temperatury, zmywarka - padała
  • Odpowiedz
@GrzechG: może pech, w domu za miastem mam samsunga indukcję i piekarnik z funkcją mikrofali, działają od 3 lat bez zarzutu. do mieszkania kupiłem podobne modele.
co do lodówki to wziąłem z górnego przedziału cenowego i na kompresor mam 10 lat gwarancji producenta, więc się nie przejmuje za bardzo.
  • Odpowiedz