Wpis z mikrobloga

@zwei nie no że 2-3 kawałki spoko ale reszta mi nie podoba, nie wiem czym się tak zachwycają, otoczki fajnej też nie ma ten zespół, w tym czasie były polskie zespoły których większość piosenek jest fajna i mają fajna otoczkę
  • Odpowiedz
@zwei zdziwiłem się ze nie ma kom w stylu: tekst pogrubiony#!$%@?ło cię #!$%@? z 1K+ plusów
Gdzie są fani drzemu... a już wiem z to nie są zwykle spirdoxy z wykopu tylko zajebiści ludzie.
  • Odpowiedz
@zwei: Podpisuję się rencyma i nogyma. I praktycznie zawsze ognisko, czy inne spotkanie, ktoś wyciąga gitarę i już wiem co się stanie. Cały dobry humor w #!$%@?. Czy do każdej sprzedawanej gitary są dodawane nuty tego gówna?
  • Odpowiedz
@zwei: Zespół który przeszedł do historii muzyki rockowej gra gówno - jakiś Ty niezależny wolno myślący idący pod prąd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Muzyka, obok lansu i ubioru jest najważniejsza dla hipsterów. W końcu nie tylko twoje zachowanie świadczy o tobie, ale także twoje gusta. Dlatego także tutaj należy płynąć pod prąd i myśleć za siebie. Z tego powodu najpopularniejsze wśród hipsterów są zespoły, które nie
  • Odpowiedz
@zwei: Głupi jesteś i nie znasz się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiscie, że nie była to żadna wirtuozeria, ale jakby nie patrzeć jest to spory kawałek polskiej popkultury w szczytowym okresie muzyki rockowej w tym kraju. Patrzenie przez pryzmat juwenaliowej rąbanki, czy ognisk w Bieszczadach, na których Dżemem bombardują człowieka domorośli gitarzyści urodzeni lata po śmierci Riedla to ahistoryzm. Spróbuj wyobrazić sobie jak musieli czuć się
  • Odpowiedz