Wpis z mikrobloga

#cytrynigumiak #heheszki #zlomnik
taki to komentarz mnie ubawił u złomnika na stronce pod próbą tłumaczeń na temat bana na fb - mam nadzieję że WY też się uśmiejecie w tym zabieganym czasie przed świętami
pozdrawiam

"Bo Panie tera cza piać jakie to wspaniałe sa wózki z dużymy wyświetlaczami najlepiej jaka hybryda albo inne eko bezglutenowe
a tu takie przewrotne teksty że toyotę marnują a to że pierścienie w vw się topią , no toś się Pan doigrał ,no i co ano jajco nie ma po czym płakać starczy se wyobrazić że teściowa już nas więcej nie chce widzieć to taka analogiczna sytuacja. FB wywaliłem ze 3 lata temu i nie czuję potrzeby powrotu .Ci co będą chcieli znaleźć to znajdą reszta glonojadów przyklejona do szybek smartfonikow będzie se musiała ściągnąć aplikacje typu wdech-wydech i to pewnie już niedługo to znacząco podtrzyma funkcje życiowe.
A z mojej strony kupiłem suzuki Wagon R parę miesięcy temu za UWAGA UWAGA 1400 plus 40 jajek dostałem od właścicielki taki deal .Ten to je eko nawet biodegradacji ulega i tak wszechstronny że te multivanoubercrossoverosuvopickupodobne
wydmuszki się chowają. Tylko nie wiem dlaczego wszyscy chcą mnie wyprzedzić koniecznie i za wszelką cenę nawet wyjscia na czołówkę się zdarzały. No i teraz do do tych jajek wrócę bo jedno się okazało że zbuk taki FEJSZBUK"
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach