Wpis z mikrobloga

#pracait #pracbaza #zarobki

Jakbym chcial informatyka w wielkopolsce do ogarniania okolo 30 stacji, 3 serwerow, sprawy sprzetowe, zarządzanie tą małą siecią, zmienic toner, podlaczyc drukarke, AD, trochę SQL, ale podstawy dosłownie, tempora, edwidencja sprzetu. Ile trzeba dać dolanów? Proszę o kwoty brutto.

ile kasy dać?

  • 3k 16.7% (14)
  • 4k 13.1% (11)
  • 5k 17.9% (15)
  • 6k 9.5% (8)
  • 7k 42.9% (36)

Oddanych głosów: 84

  • 16
@getin: nie szukam pro, bo obecnie zadania wykonuje ja. nie majacy prawie nic wspolnego z IT. Tylko konfiguracje sieci przeprowadzila firma z zewnatrz. Ja jednak nie mam juz czasu tego robic, po drugie nie mam czasu sie doksztalcac w tym temacie. Ile dać? 5k starczy?
@mistrz_tekkena: No ale masz CV, to przeczytaj co kto umi, wywal tych którzy rządają 8 koła a znają się tylko na prowadzeniu traktora i potem z ludźmi gadaj. Są fachowcy co boją się o 5k poprosić a są ludzie zaraz po studiach co chcą 15k bo tak na wykopie przeczytali. Albo załatw sobie rekrutera co się zna.
A napewno potrzebujesz informatyka na pełen etat? Nie lepiej podpisać umowę z firmą i płacić im za te 5-20 roboczogodzin miesięcznie? Na dodatek kilka osób będzie miało większą wiedzę niż jedna, nie interesuje Ciebie chorobowe, urlopy itp.