Wpis z mikrobloga

Mirko wierzę, że pomożecie wyjaśnić mi pewną kwestię. Jak powinno się zawrócić w tym miejscu (ul. Piłsudskiego w #poznan) link?
Według mnie po "dużym łuku", gdyż obok jest normalna ulica, a na skrzyżowaniu jedzie się prawostronnie. Wszyscy ludzie tam jeżdżą po małym jakby to była ulica jednokierunkowa, albo byśmy byli w Angli.
Albo oni są tłukami, albo powinni mi odebrać prawko.
Wrzucam screena. Na zielono według mnie jest dobrze. Na czerwono "mały łuk".
#prawojazdy, #kiciochpyta, #zalesie?
Pobierz juch11111 - Mirko wierzę, że pomożecie wyjaśnić mi pewną kwestię. Jak powinno się zaw...
źródło: comment_tTU6IndqaVX2xO5oWyVse6O33mspH55N.jpg
  • 36
@Skorupczak: tak właśnie myślę. Jednak za każdym razem jak tak jadę jakieś stare dziady (i wlasciwie wszyscy inni) zawracają po małym i na mnie trąbią.
Jak wyjeżdżam z osiedla (tam z prawej) i chcę skręcic w lewo, to jadę prawą stroną i wyjeżdżam im na czołówkę i zawsze są zdziwieni dlaczego tak jadę.
@juch11111: druga sprawa to to, że jak dwa samochody stoją po prawej stronie, to oba mają niczym nie przesłonięty widok na nadjeżdżające samochody, jak by oba stały po lewej to w jakiś tam sposób zasłaniały by sobie widok, szczególnie jak by to były dwa jakieś busiki .
@PorryHatter: robiłem 2 miesiące temu teorie w związku z nową kategorią na prawko, i właśnie gość nam przypominał na co uważać, bo to częste błędy. Skrzyżowanie = zawsze prawostronny ruch przy zawracaniu, dużo osób na tym oblewa (Takich co mają inną kategorię i się przyzwyczaili jeździć tak jak mówisz)
@PorryHatter: z tym czekaniem to mądre. Jednak tu wszyscy mają to do siebie, że się pchają, wciskają i trąbią. Codziennie przeżywam ten sam dramat z przejazdem przez to miejsce. I wiecznie zapchane, bo oni nauczeni, że jak jest zawracanie to po "małym"