Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś szukał czegoś na większe gotowanie - https://www.outletrtvagd.pl/product-pol-38689-Wolnowar-STEBA-SV2-1200W-8l-regulacja-temperatury-urzadzenie-do-gotowania-prozniowego.html Steba to bardziej niż solidna marka jeżeli chodzi o produkty do kuchni. Dodatkowo do jutra obowiązuje kod rabatowy 10% na wszystko po wpisaniu w koszyku DZWONEK. Elo workowe świry - nie taguję cebulą bo trafi jeszcze w nieodpowiednie ręce ;p
#sousvide
  • 12
@zakoo: Ja wręcz przeciwnie. Na na prawdę duże gotowanie wolałbym kupić dwa cyrkulatory z lidla i lodówkę turystyczną (dobra izolacja) i na takim sprzęcie możesz gotować nawet do restauracji. W tych osmiu litrach wcale dużo nie zmieścisz.
@JuneJohn: @Lrrr: mają błąd - pojemnik ma 10l. Pisząc większe gotowanie mam na myśli 6-8 paczek na cały tydzień, które czasem zdarza mi się popełniać. W okrągłym garnku jakoś wszystko źle mi się układa, dodatkowo nie mogę nałożyć pokrywki i owijam górę folią aluminiową... Tutaj wszystko wydaje się prostsze :)
@zakoo: weź że kup se jakiś kwadratowy plastikowy pojemnik z zamykaniem, poza tym odparowaniem bym sie nie martwił bo to jest problem przy 12h+ gotowania. Poliwęglan najlepszy jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zakoo: idź do Ikei jak masz w okolicy i kup zwykły pojemnik z pokrywką, wytniesz dziurę na cyrkulator w pokrywce i masz luksus. Wiadomo, że ten z poliwęglanu pewnie lepszy, ale ten z ikei na pewno lepszy niż garnek