Wpis z mikrobloga

Widzę, że polki-księżniczki i ich białorycerzyków boli, że mężczyźni przestają traktować kobiety na zasadzie "Będę walczył, będę zakochał, będę się o Ciebie bił", dlatego tworzę osobny wpis

Po pierwsze nawiązując do @Typowa_Kobieta, to jeżeli jest to niespodzianka urozmaicająca seks BEZ OKAZJI- ok. W innym wypadku jest to traktowanie seksu jako karty przetargowej, co napisałem wcześniej.

@Adara potwierdza swoje eugeniczne zapędy chcąc eliminować mężczyzn, którzy przestają traktować kobiety jak boginie i widzą rozowych wady i manipulacje

Co do tego, że kobiety wolą przystojnych i dynamicznych, to nie byłoby to nic złego gdyby:
-Mówiły o tym wprost, a nie udawały, że wygląd nie ma znaczenia. No, ale wtedy straciłyby swoich bieda-orboterów, którzy dostarczają im atencji/pomocy
-Nie byłoby to finansowane z podatków (alimenty, mieszkania i zapomogi dla samotnych matek, Erazmusie)
-Byłoby o tym mówione w społeczeństwie

Nie mówiąc o tym, że wspomniałem o wyższym finansowaniu profilaktyki i zwalczania raka piersi i macicy, w porównaniu do nowotworów prostaty i jąder, mimo że te choroby występują z podobną częstotliwością u odpowiednich płci

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #redpill #theredpill
  • 6
@As_Pancerny: Jedna strona pluje na drugą, a prawda pewnie jest gdzieś po środku. Ludzie ogolnie są #!$%@? warci, priorytety jak i zasady się pozmieniały, szczerze, z mojej perspektywy już sam nie wiem czego oczekuje przeciętna laska (°°

Przykładowo dbam o siebie, studiuje i jednocześnie pracuje, i nie jest to praca przy kasie w biedrze. Jestem zajebiście wyrozumiały, pokojowy, w żadnej ważnej