Wpis z mikrobloga

@nint: nie chodzi o to, ze trzeba być przystojnym żeby oceniać lub tym podobne. Chodzi o to, ze wy macie to w genach, ze nawet jak zobaczycie fajna dupe to i tak znajdziecie jakiś punt żeby się d-----ć xddd
Mirki już takie są
  • Odpowiedz
@terwer358 Ale przecież te miss wszystkie wychodzą po to, by być oceniane.
Also myślę, że powiedzenie o za dużym nosie może być podobne do powiedzenia, że Messi nie umie bronić - jeden z aspektów jego gry.

Tak to widze XD
  • Odpowiedz
@ediz4: wiem, że chcielibyście żeby na wszystko istniał jakiś matematyczny wzór (zauważyłem tendencję do teoretyzowania w ten sposob nt. kobiet na wykopie - te liczne próby ujęcia ich zachowań w jakiś powtarzalny i podstawialny wzór, które zazwyczaj kończą się kolejnym postem mirka w anonimowewyznania, jaki to on jest pokrzywdzony i odtrącony), niestety - jest to kwestia raczej subiektywna.
  • Odpowiedz
@terwer358: Czyli twoje zdanie że ktoś nie powinien robić czegoś bo według Ciebie nie zasługuje - spoko.

te liczne próby ujęcia ich zachowań w jakiś powtarzalny i podstawialny wzór...

To że istnieje jakieś zjawisko społeczne które zostało zbadane i opisane nie oznacza że nie ma wyjątków.
  • Odpowiedz
@nint: Aha bo tak to wyglada xD pamietam jak rok temu była jakaś łaska z rolnik szuka żony i było widać jej wąsa normalnie powiedzielibyśmy ze dziewiczy was gdyby był na twarzy gimnazjalisty a to była jak na moje dwudziestoletnia dziewczyna xD ktoś wrzucił zdjęcie na wykop i to wyśmiał troxhe - czy to ładnie czy nje nieważne
Ja p------e co się działo w komentarzach jak zleciały się karyny księżniczki
  • Odpowiedz
@nint: @TypowaKarynka: Wole bardziej wysublimowany przykład - a to co wykopki robią w psychologi nazywa się racjonalizacja( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lis pewien, łgarz i filut, wychudły, zgłodniały,
Zobaczył winogrona, rosnące wysoko.
  • Odpowiedz
@Szalom: ja p------ę, jaki ból d--y stuleja xD przyjmij do wiadomości, że jeśli laska jest 8-10/10 to ją naprawdę j---e to, jak ją ocenią przegrywy i stulejarze siedzące 24h przed kompem - kolesie, którzy gubią się, jak mają powiedzieć więcej, niż 3 słowa i tak śmiesznie się jąkają, ich zainteresowania obejmują "gry, darmowe p---o i redpill, bo kobiety to chuje" nie mają prawa głosu, bo nic sobą nie reprezentują xD
  • Odpowiedz
@nint nie widzę w tym obrazku nic złego, heteroseksualny mężczyzna siedzi w swoim naturalnym środowisku ze swoim czworonogiem sącząc piwko i oglądając pokaz Miss Świata oceniając obiektywnie ich wygląd bo po to tam są
  • Odpowiedz
@TheFourthHorseman: k---a typie co to za projekcje xD nikogo tu nie bronię i nie obrażam tak jak ty, zwracam tylko uwagę ze został stworzony chłopiec do bicia w postaci właśnie takiego chochoła przez co powstają takie memy jak dała opka.
Właśnie ty jesteś najlepszym przykładem o którym pisałem zamiast merytorycznej dyskusji to hehe ból d--y stuleja xD jedna stuleja jesteś tutaj ty i mie wiem serio o czym p--------z ale
  • Odpowiedz
@BrianEno
@tyrytyty
@Tempacc chodzi raczej o to że na wykopie często bardzo ładne dziewczyny są określane jako 2/10 would not bang. Wszędzie wpisy o tym jak to jakiś wykopem nigdy laski za rękę nie trzymał, wchodzisz na jego profil a tam komentarze typu "ale paskuda xDDD".

Sam mam dość wysokie standardy ale to co się tu czasem o--------a to festiwale żenady.
  • Odpowiedz