Wpis z mikrobloga

@aeber w Ałdi A6. Z jednej strony lubię to auto bo spełnia moje wymagania, a z drugiej strony przesiadł bym się do czegoś nowszego. Zobaczymy na ile szkodę wyceni ubezpieczyciel.
@rafal_13: A jakby oddać bezgotówkowo do serwisu BMW to walną szkodę całkowitą czy naprawią? I co zamontują przy naprawie - zderzak M (taki jaki jest na aucie chociaż z VIN wynika inaczej) czy oryginalny?
@cypisek84 to 330i sedana mógłbys dostać, nie wiem co prawda czy sedany 3.0 maja 6biegow (coupe ma w 3.0, jestem fanem 6biegu), ale jeździ to super, w tej kasie to najlepszy wybór.
Polecam. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kipowrot Ładnie zachowana, szkoda że bez M paku. Narazie się nie pali z kupnem, więc będę obserwował rynek. Kumpel mnie namawia na e91 163 konnego diesla. Ma take zaszczepione na 200 kuni, niby bardzo zadowolony.
@cypisek84 taki diesel mało pali, jak jezdzisz spokojnie, jak lubisz szybciej to lepiej 3.0d, pali 7,5l w trasie. Moja pali ciut poniżej 10l w trasie.
Nie kupiłbym E46 z R4, 3.0d lub 3.0i
@kipowrot zawsze obiecuję sobie żeby jechać delikatne, nigdy mi nie wychodzi. 3 litrowy diesel raczej odpada, dwu litrowy chyba też bo krew mnie zalewa jak słyszę to terkotanie. (Diesel jest dobry do maszyny rolniczej albo ciężarówki). Więc na placu boju pozostaje e46 325i/330i niestety ze względów ekonomicznych + lpg.
@cypisek84 jeśli lubisz bmw to sprawdź e39. Jeszcze w miare tanie, a prpwadzi się lepiej niż masa nowych aut. Jak stawiasz na diesle to 3.0 a benzynke polecam 2.8 chociaż 2.0 też daje rade. Ja się zakochałem w e39, kupiłem 5 lat temu szrota na pare tygodni, a wyremontowałem i jeżdże do dzisiaj ()
@Shaggy_dg myślałem jakiś czas temu o e39, trochę to za duże na moje potrzebny. Ale jak by się coś trafiło fajnego w M paku to nie mówię nie ; ]

2.0 daje radę.... jasne. ( ͡º ͜ʖ͡º)