Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #opetanie #demony

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część różnych alternatywnych teorii pochodzących z channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 237. Anneliese Michel. Cierpienie to nie łaska.
Przekonanie, że aby dostąpić zbawienia należy cierpieć jest fałszem. W ten sposób została zmanipulowana Anneliese Michel jak i inni religijni ludzie.

Jak wiadomo Anneliese podobno zmanifestowała się "Maryja" która powiedziała jej że musi cierpieć za zbawienie ludzkich dusz. Anneliese była przekonana że cierpi za dusze zmarłych. W rzeczywistości jej energia była pobierana przez ciemne byty (lub byt, tego nie wiem). Nic nie trafiało do zmarłych dusz. Istota która ją zmanipulowała po prostu pożywiła się jej esencją, tak jak my zjedliśmy dzisiaj kanapkę z szynką na śniadanie.

Poza tym osobiście mam wątpliwości co do tego że taki katolicki egzorcysta faktycznie potrafi wypędzić demona. W niektórych przypadkach niby następuje odejście demona, jednak może to być oszustwo.
Aby skutecznie wypędzić z człowieka negatywny byt potrzebna jest wysoka "inteligencja psychosomatyczna" oraz wiedza o tym jak działa rzeczywistość. "Walka" z takimi siłami musi odbywać się w sposób wyrachowanie psychologiczny, rozmową. Tymczasem katoliccy egzorcyści jedynie co robią to rzucają jakimiś wyuczonymi frazami.

https://www.youtube.com/watch?v=-4xiT67GrbY

:::::::::: 238. W największych skupiskach ludzi (duże miasta) są założone "siatki negatywności".
Nie wiem na czym to polega. Ot taka ciekawostka.

:::::::::: 239. Istnieje technologia która z przeciętnego człowieka jest w stanie uczynić coś na podobieństwo "boga" który mógłby zdominować całą ludzkość.

:::::::::: 240. Jak rozpoznać że dany człowiek może mieć regularne kontakty z obcymi bytami?
Jedną z charakterystyk ludzi którzy mają częste ingerencje z obcymi bytami jest zanikanie granic seksualności. Niemniej jednak nie jest to reguła oraz nie zawsze zanikanie granic seksualności oznacza kontakty z obcymi bytami.

:::::::::: 241. Jest możliwość cofnięcia swojej śmierci.
Jeśli zginiemy niespodziewanie, a nasza dusza uzna że jednak chciałaby kontynuować żywot w danym ciele, wtedy może cofnąć się i wymusić na ciele uniknięcie śmierci.
Takie cofnięcie ma miejsce kiedy doświadczymy niezrozumiałego uniknięcia śmierci. Zastanawiamy się wtedy jak to możliwe że przeżyliśmy.
Żeby to zrozumieć potrzeba zrozumienia na czym polega to że czas nie istnieje. Jest już powoli odkrywane przez naukowców.
Pobierz damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe #opętanie #demony
...
źródło: comment_baYf9TECFh18iIteGRrX51nHRat4uigr.jpg
  • 29
Skąd ksiądz może wiedzieć jak działa rzeczywistość, skoro sam jest ofiarą religii stworzonej przez złe byty do pobierania z nas energii? ( ͡ ͜ʖ ͡)

Siatki negatywności - tam gdzie przestępczość i bieda największa?

Taką technologię to kiedyś i ja wymyśliłem, że może być i to bez żadnych channelingów. A co do tych granic seksualności, chodzi o obce byty czy tylko te złe byty? Zanikanie granic seksualności,
@Askaukalis: nie wiem dokładnie, ale można się domyślać.

A co do tych granic seksualności, chodzi o obce byty czy tylko te złe byty?


@the_white_crystal: nie wiem czy to tyczy się tylko negatywnych bytów. Niemniej jednak tkwienie w mistycyzmie i wiedzy przekazywanej przez (rzekome) wyższe siły ogólnie zmienia w człowieku spojrzenie na świat i poszerza percepcję.
sam jest ofiarą religii stworzonej przez złe byty do pobierania z nas energii? ( ͡ ͜ʖ ͡)


@the_white_crystal: a to ciekawe, bo w innych channellingach pada info, że Jezus faktycznie uczył rzeczywistych mechanizmów działania energii we Wszechświecie. To jak, sugerujesz, że Jezusa stworzyły złe siły?

Co więcej, zauważ że te "istoty" same mówią o "sile stwórczej" jako o Bogu, więc nie ma tam miejsca na ateizm
a to ciekawe, bo w innych channellingach pada info, że Jezus faktycznie uczył rzeczywistych mechanizmów działania energii we Wszechświecie. To jak, sugerujesz, że Jezusa stworzyły złe siły?


@MagnaPomerania: To może ja odpowiem - Jezus nie stworzył chrześcijaństwa, to ludzie je stworzyli i nie chodzi tu nawet o jego uczniów, którzy mieli z nim bezpośredni kontakt, tylko o uczniów uczniów uczniów... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@damianooo5: A jeszcze zadam przy okazji pytanie, bo czytałem gdzieś na temat kreatywności i twórczości. Kiedy piszesz książkę, piosenkę, malujesz itp. to jeżeli robisz to z rana, za dnia to pomagają dobry byty. A w godzinach nocnych jeżeli tworzysz to pomagają w tym złe byty. Słyszałeś o takich rewelacjach?
@damianooo5: @Askaukalis: OK, kumam.

To się zgadza z treścią Apokalipsy Św. Jana, tak swoją drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Ap 17, 4-6; 9)

4 A Niewiasta była odziana w purpurę i szkarłat,

cała zdobna w złoto, drogi kamień i perły,

miała w swej ręce złoty puchar pełen obrzydliwości

i brudów swego nierządu.

5 A na jej czole wypisane imię - tajemnica:

"Wielki Babilon.

Macierz nierządnic i
Kiedy piszesz książkę, piosenkę, malujesz itp. to jeżeli robisz to z rana, za dnia to pomagają dobry byty. A w godzinach nocnych jeżeli tworzysz to pomagają w tym złe byty. Słyszałeś o takich rewelacjach?


@the_white_crystal: Ciężko mi to potwierdzić channellingami, ale jako osoba "twórcza" (piszę muzykę) to przyznam, że w dzień zazwyczaj wychodzą mi pozytywniejsze kompozycje, a nocą albo mroczne, albo depresyjne/smutne.

Niemniej jednak, wolę pracę nocą choćby ze względu na