Wpis z mikrobloga

#gownowpis #pasta Byliśmy sobie w Zakopanem na weekend w listopadzie. Oczywiście nasza ulubiona knajpa owcarnia, #!$%@? ludźmi. Było nas 6 przy stole (wszyscy znajomi) - po 20 minutach konsumpcji przychodzi chyba z 11 osobowa rodzina, takie typowe karyny a teściowe to takie szafki 2 drzwiowe z 100 kilo. No i szukają miejsca, nie ma. W końcu te dwie grube lochy przysiadają się do nas z tekstem do reszty "szukajcie my tu poczekamy". Baba mówi do nas, żebyśmy się posuneli, ona zajmowała 3 miejsca przy tym stole ale chu.. (a było ich dwie). Co chwile jakieś teksty te baby do siebie, gadały - "dobra oni (my) zaraz skończą, tej tylko ziemniaki zostały, dobiją tylko i pójdą,no ile można jeść". Zadzwoniła do tych swoich zięciów i mówi, że tutaj przy tym stole już idą (gdzie my wcale nie idziemy). Zamówiłem 6 piw, a cała rodzinka do mnie wysapała, żebym piwa się napił gdzieś indziej, po czym ta gruba locha wysapała do kelnerki, że jakim prawem tu siedzą, na co ja odpowiedziałem, że mam prawo tu siedzieć nawet jak bym wodę sobie zamówił. Czaicie, że ta gruba locha siedziała z nami godzinę. Nie ogarniam takich ludzi, mogli zjeść gdzieś indziej.
  • 56
@marcus1a: w tej knajpie są takie bardzo długie ławy i bardzo często siedzą ludzie np. Po dwie obce ekipy, ale tak, żeby była międzi nimi przerwa. Przy mniejszej ilosci osob mozna komfortowo zjesc (np. Po dwie pary), nie doczuwajac tak tego, ze de facto to jeden dlugi stol
@samuraj24: ja tam ich lubie, bo sa bezposredni. Kiedys typa prosze o rachunek, ten z 20 minut nie wraca (tez Owczarnia) aż przylazł... kompletnie #!$%@? XD XD sytuacjnie byl tak smieszny w obsludze platnosci, ze zapamietalam go do dzisiaj XD
@dafto: śniegu spadło, zimno jest to i bydła się zlezie. Dla mnie Zakopane jest tak maksymalnie przehajpowane, brzydkie i drogie, że nie opłaca się tam jeździć.
@quazyy racja. Pewnie dla śniegu się ludzi zjechało. Ja zawsze jezdze miedzy sezonem letnim a zimowym jak sniegu jeszcze nie ma. Noclegi sa po 35zl, a jedzenie na miescie po 15-20. No i urocze, niezatloczone Zakopane