Wpis z mikrobloga

@strean: i tu się zgodzę. W Twoim przypadku wystarcza jedna przejściówka, a jak widze zmagania kolegi i jego kumpli z pracy skazanych na prace z Apple z przejściówkami, to zastanawiam sie, dlaczego nie mozna tego "postępu" realizować stopniowo. Dwa usb-c wystarczyłyby az nadto
@1994: ja mam np. klawiaturkę + mysz bluetooth, głośniki bluetooth lub słuchawki jack 3.5mm, no i zew. monitor 34 ultra-wide LG'ka po HDMI, do tego dongiel usb-c na usb-c, usb zwykle i hdmi. mam też dodatkowy który leży i czeka usb-c na d-sub do rzutnika ale nie używam bo nie potrzebuje aktualnie :)
@strean: To zobacz jak wspaniale wyglada współpraca urządzeń Apple, gdzie monitor Cinema Display nie moze byc podpięty pod HDMI, tylko thunderbolt. Chyba musi wymienic sobie jeszcze ten element układanki ( ͜͡ʖ ͡€)
@1994: To był jeden z powodów dla których wyleczyłem się z chęci posiadania MBP. Kolejnym jest thermal throttling, co mi z i7 jak przez takie a nie inne chłodzenie najbardziej wymagające czynności jakie robię (np. eksport filmów z Premiere Pro), będzie trwał dłużej niż na słabszej konfiguracji na Windows?
Sam system ładniejszy - fakt. W nowych Windowsach nadal strasznie wkuriwa panel sterowania, ale poza tym imho są naprawdę spoko. No i
@czikapu:

Większość projektorów dalej ciągnie na VGA ( ͡° ͜ʖ ͡°)


o jezu xDDD

to w sumie z każdym laptopem byłoby trochę zabawy chyba?

żeby podłączyć Thunderbolt -> VGA na Maku


laik here, ale w tych nowszych chyba działa to tak, że masz jakby naraz usb i thubderbolt?
final cut to protip ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kocham_jeze: nie zmienię z tego samego powodu, z którego wielu użytkowników Apple'a tak kocha te produkty - Adobe ma zamknięty, dobrze dopracowany, zwarty ekosystem, który ma jasno określoną filozofię działania, i jest w pełni kompatybilny pomiędzy produktami.
Zresztą Premiere to tylko jedno. Sporo siedzę też w Ableton Live, i teraz możesz rzucić Logic... ale to jednak nie to samo.
@duncanidaho2: fair enough ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodziło mi głównie o czas eksportu. ale jasne, są różne produkty i każdy woli co innego. ja też się raczej nie przerzucę z adobe na apki od apple, bo musiałbym nadal płacić za pakiet adobe dla illustratora ( ͡° ʖ̯ ͡°)
co w tym dziwnego? ultrabooki dążą do tego aby były jak najciensze, a to jest tego konsekwencją.

tak, co w tym dziwnego? Zamknięty macbook ma 14,9mm wysokosci. Oświeć mnie w jaki sposób wmontować port DVI / DSUB zeby je zachował?


@LiuKang: Proponuje wobec tego #!$%@?ć ekran i baterię- wtedy to dopiero będzie mały! xD

Albo jeszcze lepiej- każdy podzespół dać na przejściówce- to by dopiero był mały i trendy xD