Wpis z mikrobloga

Mirki potrzebuje pomocy. Chcę kupić drona, budżet 200-300 zł. Totalnie się na tym nie znam, dla mnie większość wygląda spoko. Mam tylko 2 wymagania: żeby był nieduży (coś pomiędzy małym a średnim było by super) i czas lotu 7 min +.
#drony #zakupy
  • 10
  • Odpowiedz
@Huciok: Dobrze mówi @salvador5000, z tanich dronów to Bugs 3 miażdży. Ale faktycznie, na pierwsze latadło to tak średnio, trochę jak Corvette na pierwsze auto - tak, można próbować, ale lepiej i bezpieczniej wybrać coś innego :) W Twoim budżecie kupiłbym dwa - wspomnianego Bugsa i coś innego by potrenować. W sumie Furibee F36 to całkiem sensowny pomysł, polatasz sobie w domu, poćwiczysz, a jak nabierzesz wprawy (i
  • Odpowiedz
@Huciok: Kamera jak najbardziej, pytanie dlaczego ten model odbiornika a nie znacznie tańszy ROTG01?
Co do drona weź jjrc h67, eachine e011 lub eachine e011c, w zależności który będzie najtaniej.
F36 vs H36 to oczywiście F36, ale weź go tylko jeśli wyżej wymienione będą dużo droższe.

Kamerkę zamontujesz wszędzie, jest to bardzo proste, przylutować dwa kabelki. ;-)
  • Odpowiedz
@Huciok: rozumiem, w takim wypadku dla iOS już drogo wychodzi sam odbiornik ( ͡° ʖ̯ ͡°) Już o dedykowanych goglach można myśleć wtedy
  • Odpowiedz