Wpis z mikrobloga

Jak najtaniej kupić coś w euro w sklepie, który oferuje poniższe metody płatności? Kwota to 175,12 euro. Nie mam żadnych kart ani kont walutowych. mam konto godne polecenia w bz wbk i kartę debetową i jakieś zwykłe konto w mbanku i kartę debetową.
Ten sam przedmiot w Polsce kosztuje 833 zł. Jak mi wyjdzie z 800 to niewarte zachodu.
#zakupyonline #banki #paypal #mastercard #pytanie #bzwbk #mbank
dondon - Jak najtaniej kupić coś w euro w sklepie, który oferuje poniższe metody płat...

źródło: comment_cvcvxh516n4MH99MtfwdAvIYHWwn2uEv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ms93: O kurde, wygląda zajebiście. Czyli co instaluję apkę, doładowuję ją swoją kartą debetową w pln. Robię płatność kartą bez żadnych prowizji? Czyli przy obecnym kursie wg przelicznika na ich stronie to 733,19 zł. Żadnych haczyków? Nic nie pominąłem?
  • Odpowiedz
@dondon: Dokładnie tak to działa. Jedyna wada to konieczność potwierdzenia dokumentem, czasem bywają też małe dzienne limity doładowań na początku (rzędu kilkaset złotych).
  • Odpowiedz
@ms93: Jakim dokumentem? To nie odbywa się błyskawicznie? Żeby nie było, ze produkt, albo promocja się skończy a ja zostanę, z kasą na koncie revolut
  • Odpowiedz
@dondon Kilka minut i masz potwierdzone.
Wysylasz przy rejestracji zdjecie dowodu osobistego z 2 stron a w nastepnym kroku selfie.
Pozniej zostaniesz poproszony o potwierdzenie adresu ktory podales przy rejestracji czyki dajesz jakis rachunek na siebie z adresem lub potwierdzenie przelewu z banku z adresem i danymi (mBank takie ma)
  • Odpowiedz