Wpis z mikrobloga

Słuchajta! Szybka akcja z okazji świąt :) chciałbym podarować komuś 100 zł. Jako że znam z 95 procent kawałów poproszę w komentarzu najczarniejszy kawał jaki tylko może być. Wygrywa ten kto będzie miał dużo plusów, a ja tego kawału nie będę znał. Czas to godzinka! Także 16:15 jest deadline. #glupiewykopowezabawy #rozdajo #cebuladeals
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robert Kubica niezadowolony z niemieckich mechaników zażądał, aby sprowadzić z Polski jego znajomych, którzy są według Roberta znacznie szybsi od niemieckich "macherów". Szef stajni zgodził się ale pod warunkiem, że sprawdzi ich osobiście porównując czasy obsługi bolidu, wymiany kół itd. Obie ekipy stanęły do sprawdzianu. Polacy skończyli o 3 sek. szybciej, ale zostali zdyskwalifikowani, bo oprócz wymiany kół zdążyli jeszcze przemalować bolid i przebili numery silnika !
  • Odpowiedz
@pizzaman: Wchodzi m----n do baru z zamiarem wszczęcia bójki. Przy barze siedzą Francuz, Niemiec i Polak. Bierze browar i podchodzi do Francuza
- Lubie dymać białe laski
Na co Francuz
-Super bardzo się cieszę
No to podchodzi do Niemca
- Lubie dymać
  • Odpowiedz
@pizzaman: dziecięcy pokój. Facet rucha młodego chłopca. Po paru minutach kończy opada zdyszany na łóżko a dzieciak ucieka w kąt płacząc.
Facet patrzy na dziecko i mówi
- od śmierci matki wszystko się p------o, co synek?
  • Odpowiedz
Po grubej imprezie m----n chce wrócić do domu. Siada więc na przystanku i czeka. Czeka pół godziny, godzinę, półtorej, myśli sobie:
- Nie no k---a, jak za pół godziny nie przyjedzie to s--------m stąd.
No i czeka dalej, aż nagle strasznie zachciało mu się srać. Ale myśli sobie:
- Nie no, k---a, jak teraz pójdę srać to, znając moje szczęście, akurat podjedzie autobus i c--j z powrotem.
Ale przycisnęło go tak srogo, że postanowił walnąć kloca na ławce, obok siebie. Zrobił co musiał i siedzi zadowolony obok tego stolca, aż w końcu podjeżdża autobus. M----n uradowany wsiada, zajmuje miejsce, ale
autobus nie rusza. Czeka minutę, dwie, pięć, w końcu idzie do kierowcy i pyta:
  • Odpowiedz
Para bezdomnych żuli migdali się w śmietniku. On ją za c---i, ręka idzie w dół, między nogi... Nagle koleś krzyczy: Zośka, ty masz kutasa!
A ona: coś ty, zesrałam się tylko.
  • Odpowiedz