Wpis z mikrobloga

Hej mirki otóż mam pewien problem, którego nie mogę rozwiązać.
Szukałem informacji na różnych forach i stronach, niestety nic nie pomaga. Problem polega na tym, że podczas grania w grę rozłącza mi połączenie internetowe na 1-2 sekundy po czym wszystko wraca do normy, dzieje się tak tylko podczas grania (cs i fifa 18) raz na parę minut. Próbowałem zmienić kabel internetowy, zmieniać ustawienia, aktualizować sterowniki i nic nie pomogło.
Dodam, że ostatnio zmieniłem kompa na nowego i na nim działało wszystko dobrze. Na innych komputerach nie ma takiego problemu. O ile w cs'sie najwyżej zgine to w Fifie takie sekundowe rozłączenie odrazu wyrzuca mnie z gry.
Czy jest ktoś w stanie mi pomóc? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://images84.fotosik.pl/922/82b3bf2c912c8adc.jpg
https://images81.fotosik.pl/923/5b8a90ac5af607cd.jpg

Pobierz kamilkolek - Hej mirki otóż mam pewien problem, którego nie mogę rozwiązać.
Szukałem...
źródło: comment_aVBZi1vw7srpM48DT9UdaXOLEPuAIyDb.jpg
  • 12
@kamilkolek: pożycz od kogoś albo kup dodatkowa kartę sieciowa na pci i sprawdź wtedy. Jesli nadal będzie problem to na tym samym kablu sprawdź innego kompa. Jeśli nadal lipa to juz problem softa. Wrzuć inny dysk z czystym windowsem z fifa/cs i tez obadaj
@kamilkolek: Widzę, że masz kartę killera. Wywal soft od tego. U siebie miałem podobny problem. Nie miałem siły tego konfigurować bo i tak nie pomagało, i rozłączało. Po wywaleniu tego managera wszystko śmiga.
@secondreality: Jaki soft masz na myśli? Sam z siebie zainstalowałem killer control center ale odinstalowałem to i zainstalowałem czyste sterowniki. Sprawdziłem i nie mam nic więcej.
@pinczerus: @ETplayer: A tak dodając zrobiłem screena w momencie wywalenia neta i zawsze pokazuje kabel sieciowy odłączony (fizycznie nic nie dotyka kabla i nie ma możliwości go poruszyć)
@kamilkolek: Gdzieś coś/jakiś soft musi jeszcze być i jątrzyć. Bo miałem tak samo. Tylko to było na Windows 7 :)
A zobacz jeszcze czy ze sterowaniem zasilania nie pomieszało w ustawieniach sterownika karty.