Wpis z mikrobloga

Widzę, że #tvn24 już się nie bawi w pozory obiektywności ws. #wolnesady i bez ogródek mówią jak jest. I bardzo, #!$%@?, dobrze. Polsat Info może zgrywać neutralnych, ale jak nie widzą potrzeby reagowania, gdy demoluje się w kraju demokrację, a państwowe media są propagandową tubą jednej partii, to po pislamistach najbliżej im do zdrajców narodu. Bym się śmiał, gdyby Bezprawie i Niesprawiedliwość zaprowadziło prawdziwą komunę plus i ich zdelegalizowało. XD

#media #telewizja #dziennikarstwo #dojnazmiana #bekazpisu #niepopularnaopinia #polityka
Damage_Controler - Widzę, że #tvn24 już się nie bawi w pozory obiektywności ws. #woln...

źródło: comment_PBhW9Y33SdheXuMCzJQGUcf0qKQPmTIp.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@byynajmniej: generalnie mam to gdzieś, jeżeli chcą naginać prawo żeby moc lepiej skazywać przestępców to niech sobie biorą te sądy. Na razie z pisu nie podoba mi się tylko ten pomysł z niedzielami bez pracy i ze można poprawiać głosy na kartach wyborczych, bo oba pomysły to głupota, reszta mi wisi
  • Odpowiedz
@Dolan: jak można być takim #!$%@? ograniczonym ignorantem, a tak, zapomniałem to 40 procent Polaków. 500 plus i wielka Polska Narodowa XD Jak w lesie. Nie. Jak w chlewie obsranym gównem.
  • Odpowiedz
@Hadzi: o #!$%@? No straszne, nie chca żeby stare pryki których nie da się odwołać sterowały SN itp. Generalnie te nowe zmiany co chcą wprowadzić nie są jakieś hardcorowe. Nie ma się co spinać, wszyscy srają żarem jakby nie wiadomo co się miało stać
  • Odpowiedz
@Dolan: chciałem coś napisać ale skasowałem tamten komentarz. I tak nie zrozumiesz. Ręce opadają. A #!$%@?, tu nigdy nie będzie normalnie. A szkoda strzępić ryja naprawdę. Stonoga miał racje. Was trzeba #!$%@?ć i na was zarabiać, banda narodowych #!$%@? idiotów.
  • Odpowiedz
@Hadzi: @Dolan: no niestety, rząd jest odzwierciedleniem tego jaki jest naród, przynajmniej w tej części, która głosowała na obecny rząd. tak to już jest w społeczeństwie, które straciło tyle inteligencji w czasie dwóch wojen i po wojnach, w młodej demokracji i młodym 'kapitalizmie', trzeba stąd #!$%@?ć albo mieć nadzieję, że kolejne pokolenia będą bardziej trzeźwe i rozsądniejsze
  • Odpowiedz