Wpis z mikrobloga

Ale co, spadnie do Ci zera? Z ludzi, którzy maja bitcoiny altami bawi się pewnie kilkanaście procent, większość pewnie nawet nie wie, że są jakieś giełdy altów. Dla ogółu krypto to BTC, gdyby spadł, to się odrodzi, gdyby zniknął, znikną i alty, no może etherium przetrwa, ale z kolei patrząc odwrotnie jeśli któreś z tych dwu miałoby zniknąć, to na pewno etherium przed BTC
Bdw- jaki prezes?
@lucash9: wady IOTA i XEM to liczba - za dużo, wystarczy spojrzeć na Ripple. Vitalik ma jakieś grube plany co do ETH podobno? Ale muszę poczytać. I oczywiście waluty z low circulating supply na hodl. Dlaczego? Jest ich mało, dlatego są warte, te których jest mniej niż BTC mają po kilkadziesiąt/set dolarów.

Dobrze to robię? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niedowiarek: nie ma co się dziwić, ja wierzę w liska, xrp, siacoin, waves i parę innych. Liska nie mam ale kupie na spadku. Ludzie pisza co według nich urośnie bo w to wierzą i są zapakowani. Teraz zostaje rozpoznać hodlera altów od naganiacza. Ja parę dni temu pisałem że doge zawsze odbija ale jednak wczoraj przeskoczyłem na XLM