Wpis z mikrobloga

@Cripex: Mam ten sam prysznic :D Genialna opcja :-)
Tak... do tego kurtyna na rozłożone drzwi + mata na ziemię. Kurtyna była zakładana na magnesy od zewnętrznej strony ale planowałem również drugą opcję na jakimś drążku/kiju wieszanym na drzwiach
@Skwarek85: Ja miałem 2 wersje. Rozkładany brodzik + kurtyna wewnątrz auta. Kurtynę przyczepiałem na przyssawki do sufitu tworząc bardzo ładny, okrągły parawan.

Druga opcja to mobilna kabina prysznicowa z decathlona. Serdecznie polecam ;-)
Rozłożenie to dwa ruchy. Złożenie podobnie. Schnie bardzo szybko i nadaję się zarówno na prysznic jak i na wstawienie kibelka i robienie dwójki na świeżym powietrzu ;-)
https://www.decathlon.pl/kabina-turystyczna-second--id_8300695.html
Pobierz C.....x - @Skwarek85: Ja miałem 2 wersje. Rozkładany brodzik + kurtyna wewnątrz auta....
źródło: comment_hs6HVKqUz1lxGPVvYpFgv0YW8Oq2NbeF.jpg
@piotr-wisniewski: W odpowiedzi na Twoje pytania:
Ja ze swojej strony chętnie dowiem się:
1. wszystkiego o układzie wnętrza w busie.
Układ wnętrza był dostosowany pod 2 osoby dorosłe (wielkość łóżka + materac dmuchany), ilość i wielkość wykrywaczy metalu + akcesoria; wielkość akumulatora, lodókwki, miejsca na butlę gazową.
Półki celowo zrobione bez drzwiczek. Przedmioty były składowane w skrzynkach które w razie potrzeby można wyjąć całą i wygodnie przeglądać. Podczas jazdy były zapięte
@ElCidX: Te solary to dają trochę energii czy pic?
Solar robił robotę z racji tego, że mial 10A wiec siłą rzeczy był w stanie ładować taki akumulator. Napięcie nieduże bo 18V ale nie potrzebowałem większego. Regulator sobie poradził. Kosztował mnie z wysyłką ok 270/280zł
Myślałem nad tym by zamontować 2szt ale zużycie prądu miałem na poziomie 120W więc darowałem sobie.
Ponadto w krytycznych sytuacjach agregatem prądotwórczym mógłbyc silnik samego auta (np.