Wpis z mikrobloga

Cieknie mi woda w rurze jak na tym filmiku, mam podobną pompę, też taka śruba, odpowietrzał ktoś u siebie? to wystarczy przekręcić tę śrubę i woda poleci? ale skąd poleci? #ogrzewanie #pytanie
SynuZMagazynu - Cieknie mi woda w rurze jak na tym filmiku, mam podobną pompę, też ta...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynuZMagazynu: odkręć delikatnie te śrube, poleci z pod tej śruby i chwile miej otwarte, następnie zakręć. Jest jeszcze prawdopodobnie taki filterek przed pompą wkręcony w rure (wpisz sobie w google filtr na rurę mośiężny) to bedziesz wiedziec o co chodzi - nieraz tez wymaga czyszczenia jak jest zawalony ponieważ pompa wtedy wydaje dziwne odgłosy :) przed czyszczeniem trzeba zamknąć zawory przed i za filtrem oczywiscie na wyłączonym piecu i pompie
  • Odpowiedz
odkręć delikatnie te śrube, poleci z pod tej śruby i chwile miej otwarte, następnie zakręć. Jest jeszcze prawdopodobnie taki filterek przed pompą wkręcony w rure


@ZnienawidziszMnie: odkęciłem, poleciało trochę po kropelce wody (nie syczało jak przy odpowietrzaniu kaloryfera)
i to pewnie ten filterek jest brudny, bo chyba dalej "kapie w rurze", ale na razie czekam może to odpowietrzenie jeszcze zadziała (ʘʘ), dzięki za pomoc
  • Odpowiedz