Wpis z mikrobloga

Z pierwszego #wroclawskiewykopparty z pewnością zapamiętam

*Bifor przed biforem z @pyth w Casa de la Musica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
*Bifor główny i pogaduchy z @pyth @HaczuMagiQ i @kwasnydeszcz
*Kolejny bifor xD z @Kailenaa @donio721 @GitLog @Expector i wspólne wejście do lokalu
*Szalom ! ( ͡ ͜ʖ ͡)
*Taktyczne zajęcie miejsca przy ciasteczkach z pastami zgarnięcie nagrody już na samym początku ()
*Dowiedziałem się też, że jestem sobowtórem Adama Savage'a. Niestety nie znalazłem swojego morsa
*Stołowe karaoke z ekipą z pierwszego bifora, @Saute i jeszcze kilkoma mirkami xD
*Darcie ryja przy pełnoprawnym karaoke z dwoma mirkami i kuzynką jednego z nich która niby nie ma tu konta ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
*No i oczywiście krótki ale za to bardzo intensywny taniec z @dorotka-wu Następnym razem usuniemy wszystkie stoły z lokalu zanim zaczniemy ^^

Jak na pierwszą imprezę i fakt, że nikogo z Was wcześniej nie znałem ( nawet z nicków ciężko mi było skojarzyć xD) Imprezę uważam za bardzo udaną i na pewno wybiorę się na następną ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące podziękowania należą się organizatorom @Theia @wielka_glowwa @Jormungand i ich pomocnikom za kawał dobrej roboty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

A teraz zostawiam was z piosenką z najlepszego wykonania "a capella" w jakim miałem okazję uczestniczyć xD #franksinatramode

Wszystkiego dobrego i do zobaczenia na następnym WykopParty!
  • 15